Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19424) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO

20 / 12oC

Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Pierwszy krok Orła ReklamowyGadżet do turnieju półfinałowego

Dodano: 18.02.2019 13:39

Siatkarze III-ligowego Orła ReklamowyGadżet Osiecza zwyciężyli w półfinale III ligi z AZS UAM Poznań 3:2 i zrobili pierwszy krok w stronę awansu do turnieju półfinałowego o II ligę.

W półfinałach III ligi siatkarze z Osieczy mierzą się z drugą drużyną grupy pierwszej - AZS UAM Poznań. Pierwszy mecz rozegrany został w miniony weekend w Poznaniu. Lepiej rozpoczęli go gospodarze, wygrywając pierwszy set 25:22. Dwie kolejne części spotkania padły już łupem Orła ReklamowyGadżet. Zespół z Osieczy zwyciężał do dziewiętnastu i do trzynastu.

Poznaniacy jednak nie odpuścili i wygrali czwarty set 25:21. W decydującym, piątym secie lepszy był jednak Orzeł ReklamowyGadżet, zwyciężając 15:10 i pokonując AZS UAM Poznań 3:2. - Wywozimy z Poznania niezwykle cenne zwycięstwo, które ma bardzo duże znaczenie przed rewanżem. Serdeczne podziękowania dla kilkuosobowej grupki kibiców Orła, która stworzyła fantastyczny doping i poniosła naszą drużynę do zwycięstwa! - mówił po meczu prezes klubu z Osieczy, Michał Rek.

Teraz przed siatkarzami z Osieczy jeszcze rewanż, który rozegrany zostanie 2 marca w Rzgowie. Lepszy zespół w dwumeczu awansuje do finału III ligi i jednocześnie - do turnieju półfinałowego o II ligę.

AZS UAM Poznań -  Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 2:3 (25:22, 19:25, 13:25, 25:21, 10:15)