Dzisiaj jest wtorek 21 maja 2019, imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19336) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
15 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Proces wchłonięcia Geotermii Konin przez MPEC powo ... (33)Piłka nożna. Symulacja ligowa. Kto spadnie, kto aw ... (2)

Drugi transfer Górnika Konin. Jakub Staszak zakontraktowany

Dodano: 19.02.2019 13:39
Źródło: LM.pl

Siedemnastoletni Jakub Staszak z KKS 1925 Kalisz został wypożyczony do Górnika Konin na rundę wiosenną. Lewy obrońca to drugi transfer konińskiego klubu w zimowym okresie przygotowawczym.

Lewa obrona to pozycja, na którą w ostatnim czasie szczególnie intensywnie zawodników poszukiwał trener Damian Augustyniak. Testowany na tej pozycji był m.in. Jakub Staszak, siedemnastoletni piłkarz KKS 1925 Kalisz. We wtorek Górnik poinformował, że to właśnie wychowanek kaliskiego klubu będzie drugim transferem biało-niebieskich w zimowym okresie przygotowawczym.

Staszak do Konina trafił na wypożyczenie na rundę wiosenną. O miejsce w pierwszym składzie będzie głównie rywalizować z Bartoszem Świderskim i Mateuszem Augustyniakiem. Jego dużym atutem jest wiek - Staszak poszerzy grono młodzieżowców Górnika Konin, a dzięki jego grze zespół ma większe szanse zdobywać punkty w klasyfikacji Pro Junior System. 

Dla siedemnastolatka Górnik Konin będzie czwartym klubem w karierze. Staszak to wychowanek KKS 1925 Kalisz, grał również w młodzieżowych zespołach UKS SMS Łódź oraz Zagłębia Lubin. Jesienią przebywał natomiast na testach w angielskim Leeds United.

fot. gornikkonin.pl



  • Drugi transfer Górnika Konin. Jakub Staszak zakontraktowany

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kuba witamy.
Dodano: 19.02.2019 13:43    Przez: ~Oli
Witamy i Powodzenia.
Dodano: 19.02.2019 15:04    Przez: ~kibic
a co z konińskim lewym obrońcą - Szymonem?
Dodano: 19.02.2019 14:43    Przez: ~kibic
Kuba widzę że się znasz. Matusiak nie jest obrońcą to po pierwsze a po drugie szkoła w której się uczy nie pozwala mu codzienne trenowanie i grę w każdą sobotę.
Dodano: 20.02.2019 09:25    Przez: ~Adam Wolny

KOMENTARZE

Kuba witamy.
Dodano: 19.02.2019 13:43    Przez: ~Oli
Coraz mniej swoich ,bez pomocy Kalisza ani rusz !
Dodano: 19.02.2019 13:51    Przez: ~On
a co z konińskim lewym obrońcą - Szymonem?
Dodano: 19.02.2019 14:43    Przez: ~kibic
ponoc go nie chcieli
Dodano: 19.02.2019 17:00    Przez: ~do kibica
jakim szymonem?
Dodano: 20.02.2019 17:36    Przez: ~ciekawy
Wraca po kontuzji/chorobie, dlatego nie miałby szans aby się przebić.
Dodano: 20.02.2019 18:17    Przez: ~Ksg
Witamy i Powodzenia.
Dodano: 19.02.2019 15:04    Przez: ~kibic
A kogo ty witasz zoltocioba ! Zastanow sie co ty wypisujesz takich jak on to u nas na peczki , takich zdolnych dxieciakow jest w Gorniku pelno ! Zenada !!!! , Co w tym klubie za znawcy roswaniaja reszte tych parezloty !!!!
Dodano: 19.02.2019 23:20    Przez: ~znaeca
Ale transfer zrobili to są jakieś jaja.
Dodano: 20.02.2019 11:06    Przez: ~cc
Brawo !!! Czekam na mecz z kks, że sam będzie gryzł trawę, po tych perypetiach jakie mu gotował menadżer klubu i trener w Kaliszu. Co ważne, sam odszedł z Kalisza sam zawodnik chciał tu przyjść, a nie odwrotnie. Mam dobre przeczucie ...
Dodano: 19.02.2019 17:48    Przez: ~Krzysiek
Pogonic Augusta i to z chukiem bo spusci klub do 4 ligi
Dodano: 19.02.2019 18:21    Przez: ~kibol
Jeszcze czego . Może kibole jeszcze skład będą ustalać co ?
Dodano: 20.02.2019 10:19    Przez: ~Nie kibol
Popieram.
Dodano: 20.02.2019 11:09    Przez: ~lz
apel do pana prezydenta to jest miejski klub ,co u nas nie ma 17 latkow ,my jako podatnicy za to płacimy .wyporzyczenie też kosztuje
Dodano: 19.02.2019 20:38    Przez: ~kibic
Proszę nie kompromituj się.Proponuje wypoŻycz sobie słownik ortograficzny i dopiero pisz apel do Pana Prezydenta.Zobacz gdzie chłopak grał gdzie był na testach ma osobę która zajmuje się jego kariera itd.Co z tego że mamy 17 latkow Oni w konfrontacji z 3 ligowcami zesrali by się ze strachu nie wspominając o braku podstawowych umiejętności gry w piłkę nożną Kto ich miał nauczyć grać?trenerzy regionu konińskiego? Mamy bardzo słaby region pod względem sportowym tyle w temacie.
Dodano: 19.02.2019 20:55    Przez: ~Realista
dobry temat ,chyba trenerów brak zeby wpuścić wychowanka z konina ,pozbyli się dobrego obrońcy Matusiaka .
Dodano: 19.02.2019 20:59    Przez: ~kuba
Kompromitujesz to sie ty wielki znawco ! Tu jest potrzebny doswiadczony pilkarz a nie dzieciok do nauki ! Do przyuczenia to my mamy dosc swoich i Zadarmo !
Dodano: 19.02.2019 23:24    Przez: ~xxx
Ten dzieciak pokaże ci w meczu co potrafi grać. Chłopak jak na ten wiek ma spore umiejętności nie jeden doswiaczczony może się od niego uczyć.
Dodano: 20.02.2019 09:23    Przez: ~Trener
Nie rozśmieszaj mnie Trener.
Dodano: 20.02.2019 15:31    Przez: ~dz
Kuba widzę że się znasz. Matusiak nie jest obrońcą to po pierwsze a po drugie szkoła w której się uczy nie pozwala mu codzienne trenowanie i grę w każdą sobotę.
Dodano: 20.02.2019 09:25    Przez: ~Adam Wolny
dz niepodobna ci się ten transfer to nieczytaj, nie zajmuj się Górnikiem a zajmi się swoim klubem.
Dodano: 20.02.2019 17:53    Przez: ~On
1 z 2
12>>