Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21527) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (1)Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)

MORS, czyli Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa na przystani

Dodano: 28.02.2019 12:36

MORS – Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa w niedzielę 3 marca 2019 roku o godzinie 11.00. 

Będzie to już Trzeci Zlot Morsów w Gosławicach i moc zimowych atrakcji. MORS to impreza rekreacyjno - sportowa organizowana przez Stowarzyszenie „Morsy Konin”, która ma na celu propagowanie ruchu na świeżym powietrzu, szczególnie zimą. W programie m.in. bieg Morsa,zawody pływackie, mianowanie na Morsa oraz gry i zabawy dla dzieci. Najważniejsza będzie jednak wspólna orzeźwiająca kąpiel w jeziorze. Na końcu gorące ognisko i ciepły posiłek.

Całość odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Wypoczynkowego „Przystań Gosławice”. Opłata dla osób dorosłych za udział w imprezie – 5zł. Telefoniczna rejestracja uczestników zawodów pływackich do 28 lutego 2019 roku pod nr tel. 509 797 374 – liczba miejsc ograniczona.

Każdy uczestnik imprezy obowiązany jest do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz wypełnienia oświadczenia uczestnictwa w morsowaniu i biegu Morsa oraz w zawodach pływackich. W zależności od pogody organizator może wprowadzić zmiany w programie. 

  • MORS, czyli Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa na przystani

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Morsy Konin,   mors,   przystań Gosławice,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

No
Dodano: 28.02.2019 22:42    Przez: ~No

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.