Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22416) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (62)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Krzysztof Klaczek w KSW! Wystąpi w marcu na gali w Łodzi

Dodano: 12.03.2019 13:37
Źródło: LM.pl

Zawodnik Shooters Konin, Krzysztof Klaczek, podpisał kontrakt z najbardziej znaną w Polsce federacją MMA - KSW. Koninianin wystąpi już 23 marca na gali KSW 47 w Łodzi.

Klaczek (12-5, 3 KO, 4 Sub) na łódzkiej gali zastąpi Daniela Torresa, który musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Koninianin w oktagonie zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem (13-5, 5 KO, 3 Sub). Walka stoczona zostanie w ramach gali KSW 47, która 23 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Zawodnika Shooters Konin na galach KSW oglądać będzie można jednak częściej. Okazuje się bowiem, że koninianin podpisał kontrakt z najszerzej znaną w polsce federacją MMA. Kariera Klaczka nabrała ponownie tempa we wrześniu ubiegłego roku, gdy związał się z inną czołową polską federacją - FEN, by miesiąc później wystąpić na gali FEN 22 i w drugiej rundzie pokonać duszeniem zza pleców Edilsona Teixeirę.

W ten sposób koninianin powrócił w wielkim stylu na polską scenę MMA po kontuzji, której doznał w 2016 roku. Od tego czasu w oktagonie pojawił się trzykrotnie, przegrywając w Bratysławie przez nokaut z Ludovitem Kleinem i pokonując w Antwerpii Sameera Alekozaiego decyzją sędziów. Październikowy występ na gali FEN 22 w Poznaniu był jego pierwszą walką w Polsce od czasu kontuzji.

Teraz uznawany za jednego z czołowych zawodników w wadzie piórkowej Klaczek robi kolejny krok w sportowej karierze. Starszy i bardziej doświadczony od niego Wrzosek na galach KSW występuje od 2016 roku. Ostatnią walkę stoczył w grudniu, przegrywając na KSW 46 decyzją sędziów z Salahdinem Parnassem. Po raz ostatni wygrał natomiast w grudniu 2017 roku, zwyciężając na KSW 41 z Romanem Szymańskim.

W walce wieczoru KSW 47: The X-Warriors o pas wagi ciężkiej zmierzą się Philip de Fries i Tomasz Narkun. Gala odbędzie się 23 marca w Atlas Arenie w Łodzi.



  • Krzysztof Klaczek w KSW! Wystąpi w marcu na gali w Łodzi

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MMA,   Shooters Konin,   Krzysztof Klaczek,   KSW,   KSW 47,   Marcin Wrzosek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Krzysztof dostał szansę bo pokazuje jakim jest fajterem włozy duzo serducha w walkę ba może ja nawet wygrać.
Dodano: 12.03.2019 14:54    Przez: ~Maniek
klaczek Bosch pomyłka
Dodano: 13.03.2019 13:12    Przez: ~Hilary
Bedzie dobrze jeśli w końcu rzuci te wszystkie używki. Wtajemniczeni wiedząo co chodzi
Dodano: 12.03.2019 18:49    Przez: ~Kks Konin
A to ten co go kiedyś pod enklawą zgrzałem.Jak myślicie wezmą mnie do ufc?
Dodano: 13.03.2019 18:44    Przez: ~Broniu
Nikogo to nie obchodzi i taki wpis został usunięty pomimo 26 głosów - żenada ten portal. Po co komentować skoro jakaś ameba to usuwa
Dodano: 13.03.2019 11:42    Przez: ~Konin sws

KOMENTARZE

Krzysztof dostał szansę bo pokazuje jakim jest fajterem włozy duzo serducha w walkę ba może ja nawet wygrać.
Dodano: 12.03.2019 14:54    Przez: ~Maniek
Bardziej prawdopodobne jest to że ta walkę załatwił mu Mańkowski
Dodano: 12.03.2019 15:10    Przez: ~Krzysiek
Ma managera, Mańkowski nic załatwiać nie musiał
Dodano: 12.03.2019 15:20    Przez: ~Teamklaczek
Krzysiu, tyle trudu, potu na treningach , trzymamy kciuki, powodzenia.
Dodano: 13.03.2019 13:06    Przez: ~Hannibal
super :)
Dodano: 12.03.2019 15:01    Przez: ~marcin
Bedzie dobrze jeśli w końcu rzuci te wszystkie używki. Wtajemniczeni wiedząo co chodzi
Dodano: 12.03.2019 18:49    Przez: ~Kks Konin
kks Konin - srutu tutu, jesteś kolego zielony jak trawa na wiosnę
Dodano: 13.03.2019 13:03    Przez: ~Hannibal
życzymy szczęścia
Dodano: 12.03.2019 20:22    Przez: ~z
Powodzenia Krzysiek! Konin trzyma za Ciebie kciuki. Daj z siebie wszystko!
Dodano: 13.03.2019 06:49    Przez: ~kibicCc
Nikogo to nie obchodzi i taki wpis został usunięty pomimo 26 głosów - żenada ten portal. Po co komentować skoro jakaś ameba to usuwa
Dodano: 13.03.2019 11:42    Przez: ~Konin sws
Z całym szacunkiem , nie wiem o jakiego rodzaju wpis chodzi. Nie mniej jednak "" czerwone łapki"" przy wpisie typu ,, trzymamy kciuki,, to żenada i frajerstwo. Jak komuś nie podobają się Sztuki Walki to po co tu w ogóle się wypowiada, ba może kolega po fachu i zżera go zazdrość to jeszcze gorzej. Dbajmy o tych co sobą coś prezentują i nie zachowujmy się typowo wrednie bo nigdy jako kraj nie wyjdziemy na prostą. Pozdrawiam.
Dodano: 13.03.2019 13:17    Przez: ~Hannibal
klaczek Bosch pomyłka
Dodano: 13.03.2019 13:12    Przez: ~Hilary
A to ten co go kiedyś pod enklawą zgrzałem.Jak myślicie wezmą mnie do ufc?
Dodano: 13.03.2019 18:44    Przez: ~Broniu
Z banda kolegów... Masz się czym chwalić. Chcesz się sprawdzić przyjdź na trening. Wejdź ring. 1 n 1. Potrzebujemy takie tępe mięso do bicia . Kozaki z enklawy bijecie jak baby. I strzelacie z ucha jak stara ku**wa piz*ą klaszcze .
Dodano: 13.03.2019 20:26    Przez: ~Kk
Nie jestem kolegą po fachu - po za tym obijanie sobie mózgu nie jest fachem tylko głupotą, ale każdy ma swój wiec nie dbam o to. W każdym razie na stronie głównej chiałbym informację co dzieje się w urzedzie jakieś dziwne powołania po znajomościach, sprawy nie załatwione w związku z inspekorami mosty a nie jakieś tańce na rynku lub inne bzdury.
Dodano: 14.03.2019 12:18    Przez: ~Konin
Najwidoczniej to czego ty chcesz nikogo nie interesuje. Nie wiesz do czego sluzy ten portal to nie zagladaj, albo daj szanse innym tez znalezc cos tu dla siebie. I jakbys mogl nie obrazac ludzi ktorzy maja obite glowy a pewnie polowa jest bardziej wyksztalcona od ciebie. Dla innych ludzi glupota jest siedzenie przed ekranem i czytanie kto komu co zalatwil po znajomosciach to od razu oznacza ze jestes glupcem? Mi tez przykro ze nie mam takich znajomosci, ale nie wylewam brudow na tych ktorzy ze znajomosci korzystaja, moze tez kiedys bede mial takich znajomych a tobie zycze tego sameog moze wtedy zajmiesz sie czyms innym niz wylewaniem zali w komentarzach.
Dodano: 14.03.2019 22:10    Przez: ~Zazdrosny polaczek
Powodzenia w klatce !!!
Dodano: 14.03.2019 22:17    Przez: ~....