Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19420) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (3)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Górnik Konin będzie sprawdzał frekwencję uczniów na meczach

Dodano: 19.03.2019 10:24
Źródło: LM.pl

Voucher na sprzęt sportowy o wartości 500 zł wygrać mogą uczniowie dla swojej szkoły. Nagrodę dostanie najbardziej aktywna placówka na meczach Górnika Konin.

To nowa inicjatywa konińskiego klubu. Akcja pod nazwą ,,Uczniowie wspierają Górnika" rusza przed drugim meczem rundy wiosennej w Koninie. - Celem akcji jest zachęcenie do kibicowania uczniów i nauczycieli drużynie piłkarskiej Górnik Konin na Stadionie Miejskim im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie - czytamy w regulaminie konkursu.

Jak będzie to wyglądać w praktyce? Podobnie, jak... w szkole. Liczyć będzie się frekwencja na domowych meczach Górnika. Dzień przed spotkaniem szkoła będzie zgłaszać liczbę uczniów, którzy wezmą udział w meczu. Następnie na samym spotkaniu weryfikowana będzie faktyczna liczba kibiców z danej szkoły. Zwycięży ta placówka, która będzie miała największą frekwencję na siedmiu spotkaniach Górnika w Koninie.

A jest o co walczyć, bo na zwycięzcę czeka voucher 500 zł na sprzęt sportowy dla szkoły. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na profilu Górnika na FB 17 czerwca.

źródło: gornikkonin.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gdyby tu był porządny kameralny stadion,lepszy poziom chociaż 2 liga młodzież sama by przychodziła. Mamy ruinę która nie zachęca,poziom kiepski,to jest te 200 ludzi,na siłę nikogo się nie zaciąganie, no ale spróbować można.
Dodano: 19.03.2019 18:24    Przez: ~Stary
Liczenie frekwencji młodzieży,ze szkół na meczach .Trzeba podbijać frekwencje,marzeniem nadal te ok 1 tys na meczu !
Dodano: 19.03.2019 10:45    Przez: ~q
Za 500 zł można kupić 10 piłek.Dobre i to. Tylko pytanie czy rodzice będą chcieli aby ich dzieci chodziły na mecze i przyglądali się autorytetom z młyna.
Dodano: 19.03.2019 15:26    Przez: ~Lepszy rydz niż nic
W Gnieźnie tylko nieznacznie mniejszym,na mecze STARTU w 1 lidze żużlowej zaplecze ekstraligii srednio w ubiegłym sezonie przychodziło nieco ponad 7.000 ! jak tam przyjdzie 3.000 to mówią słaba frekwencja.U nas 500 osób to dużo.Nawet w Gnieźnie wiecej przychodzi na Mieszko niż w Koninie na Górnika,tu niema klimatu od lat dla sportu,na nic niema klimatu i jest jak jest szaro,nudno,biednie
Dodano: 19.03.2019 17:29    Przez: ~-
Za 500 zł to nawet dobrego rowerka stacjonarnego się nie kupi
Dodano: 19.03.2019 10:48    Przez: ~rowerowy

KOMENTARZE

Liczenie frekwencji młodzieży,ze szkół na meczach .Trzeba podbijać frekwencje,marzeniem nadal te ok 1 tys na meczu !
Dodano: 19.03.2019 10:45    Przez: ~q
jak przyjedzie jakas druzyna co ma kibiców to tysiaczek jest a jak przyjedzie jakas wiocha to frekwencja marna tak jest w calej Polsce
Dodano: 19.03.2019 16:39    Przez: ~KSG
Kiedy tu był tysiaczek,raz w roku 600 ludzi to max
Dodano: 19.03.2019 17:02    Przez: ~Ej
Fajny ten Górnik, taki z niewielką frekwencją :)
Dodano: 19.03.2019 20:49    Przez: ~Medycy
Tylko Medyk,3 liga to poziom dla kibiców spod budy z piwem
Dodano: 19.03.2019 21:39    Przez: ~Sz
Za 500 zł to nawet dobrego rowerka stacjonarnego się nie kupi
Dodano: 19.03.2019 10:48    Przez: ~rowerowy
500 zł? Może warto byłoby dopisać jeszcze jedno zero do tej kwoty ... wtedy byłaby jakaś zachęta... za 500 zł to można kupić 5 piłek ...
Dodano: 19.03.2019 11:07    Przez: ~Kks
Ale mi zabawa,popieram kks
Dodano: 19.03.2019 11:38    Przez: ~Adam
Jasiu,dlaczego nie przyszedłeś na Górnika ? Proszę pani bo wolałem jechać z rodzicami do galeri do Poznania
Dodano: 19.03.2019 12:12    Przez: ~Pablo
Tylko KKS Kalisz
Dodano: 19.03.2019 12:31    Przez: ~Chorzen
Myślę że pomysł się nie sprawdzi.Aby przyszły dzieci ze szkół to muszą się w to zaangażować dyrektorzy i nauczyciele a Oni chyba zdają sobie sprawę gdzie prowadzą dzieci aby dostać 500zl!!!!Na stadionie dzieci poznają przyśpiewki typu jeb....ć Kotwica-co-ty kur....o albo sędzia h... Chociaż na Lecha całymi szkołami jeżdżą i jest dobrze.
Dodano: 19.03.2019 15:19    Przez: ~Adam
Za 500 zł można kupić 10 piłek.Dobre i to. Tylko pytanie czy rodzice będą chcieli aby ich dzieci chodziły na mecze i przyglądali się autorytetom z młyna.
Dodano: 19.03.2019 15:26    Przez: ~Lepszy rydz niż nic
50zl za pilke? chyba do tenisa
Dodano: 19.03.2019 16:09    Przez: ~kkk
Frekwencja marna jak w całej polsce ! Najmarniejsza w Koninie !
Dodano: 19.03.2019 17:03    Przez: ~Haha
W Gnieźnie tylko nieznacznie mniejszym,na mecze STARTU w 1 lidze żużlowej zaplecze ekstraligii srednio w ubiegłym sezonie przychodziło nieco ponad 7.000 ! jak tam przyjdzie 3.000 to mówią słaba frekwencja.U nas 500 osób to dużo.Nawet w Gnieźnie wiecej przychodzi na Mieszko niż w Koninie na Górnika,tu niema klimatu od lat dla sportu,na nic niema klimatu i jest jak jest szaro,nudno,biednie