Sportowy weekend: W niedzielę Bieg Leśnika w ramach GP Słupcy
Drugi bieg z cyklu Grand Prix Słupcy odbędzie się w najbliższą niedzielę w Słupcy. W sobotę w Rzgowie i Wilczynie rywalizować będą siatkarze.
22 marca (piątek):
godz. 11.00: Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie (półfinały), hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie
23 marca (sobota):
godz. 11.00: Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie (finały), hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie
godz. 11.00: mecz piłki nożnej kobiet (Ekstraliga): Medyk Konin - Mitech Żywiec, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
Siedemnasta kolejka ligi międzyokręgowej:
godz. 11.00: Wilki Wilczyn - Odolanovia Odolanów, stadion przy ul. Konińskiej 7 w Wilczynie
godz. 15.00: SKP Słupca - Stal Pleszew, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
godz. 15.30: Tur 1921 Turek - Astra Krotoszyn, Stadion 1000-lecia przy ul. Sportowej w Turku
Siedemnasta kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 13.00: Płomień Nekla - Zryw Dąbie, stadion przy ul. Wrzesińskiej 32a w Nekli
godz. 15.00: Sparta Sklejka Orzechowo - LKS Ślesin, stadion przy ul. Szkolnej 15 w Orzechowie
godz. 15.00: Baszta Przedecz - Warta Pyzdry, stadion przy ul. Zamkowej 5 w Przedeczu
godz. 15.00: Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 15.00: mecz piłki nożnej (IV liga): Olimpia Koło - Warta Międzychód, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
20. kolejka III ligi gr. II:
godz. 15.30: Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
godz. 18.00: KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew, stadion przy ul. Łódzkiej 19 w Kaliszu
godz. 16.30: mecz piłki ręcznej (II liga): Lider Swarzędz - Start Konin, hala sportowa przy SP nr 2 przy ul. Heweliusza 25 w Zalasewie
godz. 18.00: mecz piłki siatkowej (finał III ligi): Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza - Piątka Turek, hala sportowa w Rzgowie
godz. 19.00: gala KSW 47: The X-Warriors: Krzysztof Klaczek - Marcin Wrzosek, Atlas Arena w Łodzi
godz. 20.00: mecz piłki siatkowej (II faza play-off): Wilki Wilczyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz, hala sportowa w Wilczynie
24 marca (niedziela):
godz. 12.00: Bieg Leśnika (Grand Prix Słupcy), start: orlik w Słupcy
Siedemnasta kolejka ligi międzyokręgowej:
godz. 13.00: Polonus Kazimierz Biskupi - Tulisia Tuliszków, stadion przy ul. Ogrodowej 1 w Kazimierzu Biskupim
godz. 15.00: GKS Sompolno - Victoria Ostrzeszów, stadion przy ul. Kaliskiej 49 w Sompolnie
Siedemnasta kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 14.00: Polanin Strzałkowo - Warta Eremita Dobrów, stadion przy Al. Prymasa Wyszyńskiego 48 w Strzałkowie
godz. 16.00: Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 20.00: mecz piłki siatkowej (II faza play-off): Wilki Wilczyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz, hala sportowa w Wilczynie (mecz rozgrywany tylko w przypadku sobotniego zwycięstwa Wilków)
Dziękujemy za Twoją obecność. Obserwuj nas w Wiadomościach Google, aby być na bieżąco.