Wybory 2024: Trzecia siła w Radzie Miasta. Obywatele Konina zarejestrują stowarzyszenie

LM.plSportSzok w Kole, Olimpia rozgromiła Wartę Międzychód aż 5:0!

Szok w Kole, Olimpia rozgromiła Wartę Międzychód aż 5:0!

Po serii jedenastu meczów bez zwycięstwa Olimpia Koło w końcu zanotowała trzy punkty. W sobotę rozgromiła na własnym terenie Wartę Międzychód 5:0.

Dopiero drugie zwycięstwo Olimpii Koło w sezonie rozpoczęło się od bramki z 27. minuty autorstwa Patryka Olczyka. Do przerwy kolanie prowadzili 1:0, ale po zmianie stron urządzili sobie prawdziwą strzelaninę. Chwilę po wyjściu na boisku na 2:0 podwyższył Bartosz Kowalski, a w ostatnim kwadransie, w przeciągu zaledwie siedmiu minut, trzy kolejne trafienia zanotowali Szymon Bartosik, Kamil Jaroszewski i Maciej Graliński.

Olimpia po 23. kolejce ma na koncie dziewięć punktów i zmniejszyła straty do Krobianki Krobia i Zjednoczonych Trzemeszno do dziesięciu oczek. Kolejne spotkanie 30 marca. Olimpia podejmować będzie właśnie Zjednoczonych Trzemeszno.

Olimpia Koło - Warta Międzychód 5:0 (27' Patryk Olczyk, 48' Bartosz Kowalski, 78' Szymon Bartosik, 81' Kamil Jaroszewski, 85' Maciej Graliński)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Patryk Szymaniak, Wiktor Małecki (68' Jakub Jaroński), Patryk Olczyk, Maciej Rojewski (46' Adam Kozajda), Mikołaj Czajka, Szymon Bartosik (83' Maciej Graliński), Kacper Gatrzkie, Kamil Jaroszewski, Bartosz Kowalski, Dawid Nowak.