Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21171) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ostatni sparing na remis. Za tydzień pierwszy mecz ... (0) W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (4)

Ruszyły zapisy na XXI Bieg Milowego Słupa. Termin: 18 maja

Dodano: 12.04.2019 14:42
Źródło: LM.pl

350 osób będzie mogło maksymalnie wziąć udział w XXI Biegu Milowego Słupa. Zapisy ruszyły, a na listach startowych jest już 115 uczestników.

Tegoroczny Bieg Milowego Słupa odbędzie się 18 maja. Bieg główny zorganizowany zostanie tradycyjnie na dystansie dziesięciu kilometrów, na połowie krótszej trasie zmierzą się natomiast uczestnicy marszu nordic walking. Ruszyły już zapisy na obie imprezy.

Opłata startowa wynosi 50 zł do końca kwietnia, 55 zł do 11 maja, a w dniu zawodów - 65 zł. W ramach niej biegacze dostaną numer startowy z chipem, okolicznością koszulkę, produkty żywnościowe, posiłek regeneracyjny, wodę, okolicznościowy medal, zdjęcie, jednorazowe wejście na basen Rondo oraz upominek okolicznościowy. Łącznie w biegu wystartować może 350 osób, zapisanych jest już 115.

Zapisy trwają na stronie sportevents.time4run.com.pl. Tradycyjnie, dzień przed biegiem głównym, odbędą się biegi dziecięce i młodzieżowe. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   XXI Bieg Milowego Słupa,   bieganie,   zapisy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

" Ruszyły zapisy na XXI Bieg Milowego Słupa. Termin: 12 maja"" Tegoroczny Bieg Milowego Słupa odbędzie się 18 maja."To w końcu kiedy? A zapisy ruszyły już dawno bo do 31.03.2019 r. opłata wynosiła 45 zł.
Dodano: 12.04.2019 17:20    Przez: ~Ja
Cały LM ...
Dodano: 13.04.2019 07:36    Przez: ~Qń

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.