Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19446) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Piłkarska kolejka: Górnik ze spadkowiczem, Sokół z ... (2)

Rzgów. Radni dali zielone światło - będzie turniej półfinałowy

Dodano: 17.04.2019 16:44
Źródło: LM.pl

Czternaście tysięcy złotych zabezpieczyli rzgowscy radni na organizację turnieju półfinałowego i ewentualny udział w turnieju finałowym o II ligę Orła ReklamowyGadżet Osiecza. 

Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza zwyciężył w rozgrywanym na początku kwietnia w Rzgowie turnieju ćwierćfinałowym o awans do II ligi siatkówki. Taki wynik dał mu prawo do organizacji turnieju półfinałowego. Na ten cel klub środków jednak nie miał. - Budżet, który zaplanowaliśmy nie uwzględniał aż takiego dużego sukcesu - tłumaczył w środę podczas nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Rzgów prezes Orła Michał Rek.

Potrzebne było siedem tysięcy złotych, głównie na opłacenie sędziów oraz opieki medycznej. Drugie tyle kosztować może ewentualny udział w turnieju finałowym - jeżeli Orzeł ReklamowyGadżet znajdzie się w dwójce najlepszych zespołów pojedzie jeszcze grać już o bezpośredni awans do II ligi.

Radni jednogłośnie zdecydowali się zmienić budżet i zabezpieczyć kwotę czternastu tysięcy złotych. Niewykluczone, że połowa tych pieniędzy do gminy wróci, jeżeli bowiem Orzeł nie awansuje, nie będzie potrzeby wydawania pieniędzy na wyjazd i nocleg podczas turnieju finałowego. 

- Ci z państwa radnych, którzy byli na meczach, widzieli, że to jest fajne widowisko, że cieszy się dużym zainteresowaniem. Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Zapraszamy na nasze rozgrywki - mówił po głosowaniu prezes Michał Rek.

Turniej półfinałowy siatkówki o awans do II ligi rozegrany zostanie w ostatni weekend kwietnia. Przez trzy dni w Rzgowie, oprócz Orła ReklamowyGadżet Osiecza, zagrają Bestios Białystok, Atak Gorzów Wlkp. i SMS Wybicki Kielce.

   • Rzgów. Radni dali zielone światło - będzie turniej półfinałowy
  • Rzgów. Radni dali zielone światło - będzie turniej półfinałowy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To przysly nasz wojt
Dodano: 17.04.2019 21:12    Przez: ~Unik
Gdyby nie Michał Rek to w gminie pod względem sportu by było gorzej niż źle, oby więcej takich osób, które tyle społecznie robią. Brawo
Dodano: 17.04.2019 20:27    Przez: ~Xyz
Siatkówka w Rzgowie ponownie na wysokim poziomie. Jak za naszych czasów. Życzę sukcesów w turnieju. Nie ważne, że to gra Osiecza. To nasz region, nasza gmina.
Dodano: 18.04.2019 08:37    Przez: ~E.Woźniak

KOMENTARZE

Brawo!
Dodano: 17.04.2019 20:23    Przez: ~atyu
Gdyby nie Michał Rek to w gminie pod względem sportu by było gorzej niż źle, oby więcej takich osób, które tyle społecznie robią. Brawo
Dodano: 17.04.2019 20:27    Przez: ~Xyz
To przysly nasz wojt
Dodano: 17.04.2019 21:12    Przez: ~Unik
Niech się wreszcie ożeni a nie bryka na boiskach.
Dodano: 17.04.2019 22:06    Przez: ~wc
Siatkówka w Rzgowie ponownie na wysokim poziomie. Jak za naszych czasów. Życzę sukcesów w turnieju. Nie ważne, że to gra Osiecza. To nasz region, nasza gmina.
Dodano: 18.04.2019 08:37    Przez: ~E.Woźniak
Bardzo mądrze powiedziane!
Dodano: 19.04.2019 07:18    Przez: ~Kibic
Warto przeczytać na onet artykuł - List do redakcji. "Dlaczego nie zostaną pokazane PIT-y roczne nauczyciela?"
Dodano: 20.04.2019 09:23    Przez: ~teraz
Rząd dał im za dużo bo średnie wynagrodzenie brutto nauczyciela dyplomowanego wynosi 5600 do tego dodasz 15% to wychodzi 6500 brutto miesięczne, dobrze mówi morawiecki że już o 850 zł brutto podnieśli wynagrodzenie nauczyciela bo tak jest, a oni chcą 1000 ale netto, 80-90% nauczyciele to nauczyciele zatrudnieni na podstawie mianowania, a ich pity powinny być publikowane w internecie tych zatrudnionych na podstawie mianowania czyli nauczycieli mianowanych i dyplomowanych, manipulacja i kłamstwa to obraz polskiego dzisiejszego nauczyciela , do tego pazernosc i brak szacunku dla innych ludzi i zawodów
Dodano: 20.04.2019 09:45    Przez: ~hejter

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.