Sportowy weekend: Karate w Kole, rolkowa bitwa w Koninie
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata i Kumite odbędą się w sobotę w Kole. W tym samym czasie w Koninie trwać będzie Bitwa o Konin 2019 - zawody freestyle na rolkach.
10 maja (piątek):
Turniej finałowy o awans do II ligi siatkówki, Grodzisk Mazowiecki:
godz. 18.00: Siatkarz Bierutów - Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza
godz. 20.30: Sparta Grodzisk Mazowiecki - Wisłok Strzyżów
11 maja (sobota):
godz. 9.00: XXV Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy, piwnica sklepu PSS Społem przy ul. Głównej 9 w Starym Mieście
godz. 10.00: Bitwa o Konin 2019 - zawody freestyle na rolkach, Szkoła Podstawowa nr 9 przy ul. Fikusowej 8 w Koninie
godz. 10.00: Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata i Kumite, hala MOSiR przy ul. Szkolnej 2b w Kole
godz. 12.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga, runda finałowa): Medyk Konin - Czarni Sosnowiec, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
Turniej finałowy o awans do II ligi siatkówki, Grodzisk Mazowiecki:
godz. 14.00: Wisłok Strzyżów - Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza
godz. 17.00: Sparta Grodzisk Mazowiecki - Siatkarz Bierutów
25. kolejka ligi międzyokręgowej:
godz. 15.00: Tur 1921 Turek - Wilki Wilczyn, Stadion 1000-lecia przy ul. Sportowej w Turku
godz. 16.00: SKP Słupca - Piast Kobylin, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
godz. 17.00: Zieloni Koźminek - GKS Sompolno, stadion przy ul. Nakwasińskiej 16 w Koźminku
28. kolejka III ligi gr. II:
godz. 16.00: Świt Skolwin - Sokół Kleczew, Stadion Miejski Szczecin - Stołczyn przy ul. Stołczyńskiej 100 w Szczecinie
godz. 17.00: Górnik Konin - Lech II Poznań, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
25. kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 16.00: Czarni Ostrowite - Polanin Strzałkowo, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 17.00: Zryw Dąbie - Zjednoczeni Rychwał, stadion przy ul. Asnyka 16 w Dąbiu
godz. 17.00: Strażak Licheń Stary - Orlik Miłosław, stadion przy ul. Napoleona 1 w Ślesinie
godz. 17.00: Płomień Nekla - Warta Pyzdry, stadion przy ul. Wrzesińskiej 32a w Nekli
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (IV liga gr. wielkopolska): KS Opatówek - Olimpia Koło, stadion przy ul. Ogrodowej 69 w Opatówku
12 maja (niedziela):
25. kolejka ligi międzyokręgowej:
godz. 11.00: Raszkowianka Raszków - Polonus Kazimierz Biskupi, stadion przy ul. Jarocińskiej 19b w Raszkowie
godz. 16.00: Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Tulisia Tuliszków, stadion przy ul. Floriańskiej 21 w Koźminie Wlkp.
godz. 12.00: XIV Piknik Jeździecki w Skokach przez Przeszkody i Powożeniu Zaprzęgami, boisko przy hali sportowej w Budzisławiu Kościelnym
Turniej finałowy o awans do II ligi siatkówki, Grodzisk Mazowiecki:
godz. 14.00: Siatkarz Bierutów - Wisłok Strzyżów
godz. 17.00: Sparta Grodzisk Mazowiecki - Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza
25. kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 16.00: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów, stadion przy ul. Turkowskiej 58c w Brudzewie
godz. 16.00: Orzeł Grzegorzew - Baszta Przedecz, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
Dziękujemy za Twoją obecność. Obserwuj nas w Wiadomościach Google, aby być na bieżąco.