Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17953) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 11oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Jak dobrze dobrać produkt, kupując tylko w sieci? Krótki poradnik.

Materiał promocyjny

Dodano: 13.05.2019 12:25
Zanim kupisz cokolwiek przez Internet poznaj kilka wskazówek jak dokonać tego w bezpieczny sposób. W tekście znajdzie zalety tej metody jak i porady związane gdzie kupisz najtańsze produkty. Sprawdź recenzje popularnych produktów i nie daj nabić się w butelkę.

Zakupy w sieci mają wiele przewag w stosunku do zakupów tradycyjnych. Przede wszystkim nie marnują tak naszego czasu, gdyż nie musimy nigdzie jechać oraz spacerować po konkretnych alejkach, tylko czytamy specyfikację tych produktów, które nas interesują. Nie jesteśmy również wystawieni na tak ogromne działania marketingowe, jak ma to miejsce w fizycznych sklepach. Dodając do tego wygodę dostawy, często do domu albo w miejsce, w którym możemy odebrać produkt w dowolnym momencie, a także często atrakcyjniejsze ceny, z uwagi na brak konieczności dokładnej obsługi sprzedaży i jej zautomatyzowanie, okazuje się, że zakupy w sieci w wielu przypadkach są rozsądniejszym wyborem w stosunku do zakupów tradycyjnych. Nie wszystko jednak jest takie kolorowe, ponieważ zakupy w sieci biorą się również z różnymi zagrożeniami.

Największe zagrożenie w zakupach w sieci i proste rozwiązanie.

Rozwój naszej cywilizacji sprawił, że większość utrudnień w procesie zakupu przez sieć zostało wyeliminowanych. Ryzyko, z uwagi na techniczne aspekty takiego procesu, zostało zminimalizowane. Wciąż jednakże nie jesteśmy w stanie przeskoczyć największego utrudnienia. Jest nim oczywiście brak możliwości fizycznego kontaktu z produktem.

Nie jesteśmy w stanie za pomocą naszych zmysłów dokonać dokładnego badania danego rozwiązania oraz zweryfikować, czy jest ono dostatecznie dokładne i sprawdzi się w naszym konkretnym przypadku. Nie zawsze jest to problem bardzo uciążliwy, jednakże w wielu przypadkach kiedy, użytkowanie w produktu bardzo silnie wpływa na nasz komfort, brak takiego punkty odniesienia może znacznie utrudnić zakupy. Kupując bowiem dany produkt może się okazać, że nie będziemy z niego zadowoleni. A nie ma nic gorszego na świecie niż zawiedzione nadzieje i niezadowolony klient.

Na szczęście na tego rodzaju problem istnieje bardzo proste rozwiązanie. Okazuje się bowiem, że wystarczy wykorzystać coraz powszechniejszą odwagę w internecie i wolność słowa. Ludzie bardzo chętnie wypowiadają się bowiem w sieci, oceniając dany produkt i jego możliwości, wystawiając mu recenzję, pisząc opinie i komentarze. W zdecydowanej przewadze są to osoby, które posiadają realne doświadczenie w obcowaniu z danym produktem i mogą ocenić jego możliwości w oparciu o własne przeżycia. Korzystając z ich wiedzy i doświadczenia, możemy dalece dokładniej poznać dany produkt, w ogóle nie mają z nim fizycznej styczności. Ponieważ wiele z klientów jest również bardzo dokładnych, ich wypowiedzi stanowią fenomenalne źródło informacji na temat danego rozwiązania i odnoszą się do takiej liczby istotnych kwestii, że z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Warto jednakże mieć świadomość tego jak przeprowadzić taką analizę oraz gdzie szukać stosownych wypowiedzi. To jak się okazuje, też wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wykorzystać stworzone do tego narzędzia.

Portale poświęcone analiza opinii użytkowników - warto, ale jak bardzo to sensowne rozwiązanie?

Badanie opinii na temat danego produktu jest tak popularne, że uruchomiono tego celu specjalne portale. Jednym z nich jest Twoje Recenzje, na którym znajdziemy masę recenzji produktów, które możemy zakupić w Internecie. Jedynym celem jest zbieranie tych wypowiedzi w jednym miejscu i dokonywanie na ich podstawie szczegółowych analiz. Zamieszczają również recenzja podanych rozwiązań do tego w jednym miejscu otrzymujesz pakiet najważniejsze informacji o produkcie. Zdecydowanie warto korzystać z zawartości takich portali i dokładnie analizować wszystkie opinie o danym produkcie, ponieważ dzięki temu nasza znajomość konkretnego rozwiązania wzrasta na tyle, że wybór staje się tylko formalnością.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zakupy online,   poradnik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.