Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18427) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Slugfest 16. Porażki Huberta Szkalskiego i Adama Ugorskiego

Dodano: 25.05.2019 13:07
Źródło: LM.pl

Dwa przegrane pojedynki zaliczyli w piątek podczas gali Slugfest 16 reprezentanci Konina. Przed czasem rywalowi uległ Adam Ugorski, a na punkty przegrał Hubert Szkalski.

Podczas gali MMA Slugfest 16 w Wągrowcu zaprezentowało się dwóch zawodników z Konina. Jako pierwszy w klatce wystąpił Hubert Szkalski. Reprezentant Shooters Konin mierzył się w kat. 77 kg z Kornelem Kaczmarczykiem (Grappling Kraków). Koninianinowi udało się przetrwać przez wszystkie rundy, ale sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Kaczmarczyka.

W kat. 84 kg walczył Adam Ugorski z Hells Team Konin. Koninianin dotrwał tylko do drugiej rundy. Podczas wejścia w nogi Ugorski popełnił błąd, a jego rywal - Piotr Kuberski - znalazł się w dominującej pozycji. Po serii ciosów sędzia przerwał pojedynek, przyznając zwycięstwo przez TKO zawodnikowi Ankos MMA.

fot. Slugfest  • Slugfest 16. Porażki Huberta Szkalskiego i Adama Ugorskiego

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.