Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)

Dwie piłkarki Medyka Konin opuściły zgrupowanie reprezentacji

Dodano: 11.06.2019 12:50
Źródło: LM.pl

Natalia Pakulska i Dominika Kopińska z powodu urazów opuściły zgrupowanie reprezentacji Polski przed towarzyskim spotkaniem ze Słowacją.

Zgrupowanie polskiej kadry rozpoczęło się dziś w Piwnicznej-Zdroju. Od razu po przyjeździe ból w kolanach zgłosiły dwie piłkarki Medyka Konin - Natalia Pakulska i Dominika Kopińska. - To urazy typowo przeciążeniowe, nic poważnego, ale nie są w stanie trenować na pełnych obrotach – tłumaczy portalowi Łączy Nas Piłka lekarz reprezentacji, Robert Gulewicz. 

Obie zawodniczki opuściły zgrupowanie, a trener Miłosz Stępiński postanowił nie dowoływać w ich miejsce innych piłkarek. W kadrze cały czas są dwie inne zawodniczki Medyka Konin - Natalia Chudzik i Nikol Kaletka. Szansę na występ koninianki będą miały już w najbliższy piątek. Początek spotkania w piątek o godz. 16.00 w Popradzie. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dopiero co skonczyly lige ,pozostal jeszcze Final Pucharu,to normalne ze dziewczyny as zmeczone.Czy Ktoś w reprezentacji bierze to pod uwagę.Nic dziwnego ze reprezentacja nie ma wielkich wyników bo przy takim planowaniu meczów towarzyskich kadry kiedy zmęczenie i kontuzje biorą górę to paranoja.
Dodano: 12.06.2019 18:18    Przez: ~Stan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.