Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18493) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!

Dodano: 12.06.2019 11:51
Źródło: LM.pl

Dawid Robakowski, zawodnik Skoczka Władysławów, wywalczył srebrny medal w Mistrzostwach Polski w Pięcioboju w kat. młodzików. 

Mistrzostwa Polski w Pięcioboju rozgrywane były w miniony weekend w Krakowie. W kat. młodzików rywalizowali dwaj zawodnicy Skoczka Władysławów i uczniowie Szkoły Podstawowej w Paprotni - Dawid Robakowski i Jakub Milczuk. Zmagania toczone były w pięciu dyscyplinach lekkoatletycznych - biegu na 110 m przez płotki, skoku w dal, pchnięciu kulą, skoku wzwyż i biegu na 1000 m.

Świetnie w Krakowie poradził sobie Robakowski, zdobywając srebrny medal i wicemistrzostwo Polski. Na 3091 zanotowanych przez niego punktów złożyło się: 16,32 sek. w biegu na 110 m przez płotki, 5,76 m w skoku w dal, 12,31 m w pchnięciu kulą, 173 cm w skoku wzwyż i 2:59,96 min. w biegu na 1000 m.

Drugi z podopiecznych trenera Bartłomieja Wiśniewskiego uplasował się na ósmym miejscu. Jakub Milczuk zdobył 2544 punkty: 15,8 sek. w biegu na 110 m przez płotki, 4,98 m w skoku w dal, 7,29 m w pchnięciu kulą, 164 cm w skoku wzwyż i 3:07,77 min. w biegu na 1000 m.

Wicemistrzostwo Polski wywalczone przez Dawida Robakowskiego to jeden z największych sukcesów w historii Skoczka Władysławów. 

fot. Skoczek Władysławów

   • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.