LM.plSportPrzegrali mecz w doliczonym czasie gry. Jutro koniec sezonu

Przegrali mecz w doliczonym czasie gry. Jutro koniec sezonu

W przedostatnim meczu sezonu Olimpia Koło mierzyła się na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Kolanie przegrali 2:3, tracąc decydującego gola w doliczonym czasie gry.

Na pierwsze gole w czwartkowym meczu kibice musieli poczekać do końcówki pierwszej połowy. Wynik otworzył Patryk Olczyk w 40. minucie, ale już trzy minuty później odpowiedział Maurycy Niemczyk i do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Po zmianie stron strzelanie trwało dalej. Tym razem rozpoczęli je gospodarze z Tarnowa Podgórnego. W 70. minucie prowadzenie Tarnovii dał Tomasz Graczyk. Odpowiedź kolan była niemal natychmiastowa. Dwie minuty później na 2:2 trafił Patryk Olczyk.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, w czwartej minucie doliczonego czasu gry decydującego gola strzelił Maurycy Niemczyk. Olimpia przegrała z Tarnovią 2:3.

Pomimo porażki zespół Tomasza Mikusika utrzymał dziewiętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Już w sobotę ostatni mecz sezonu. Olimpia podejmować będzie Obrę 1912 Kościan.

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Olimpia Koło 3:2 (43', 90'+ Maurycy Niemczyk, 70' Tomasz Graczyk - 40', 72' Patryk Olczyk)

Olimpia Koło: Mariusz Sobczak - Konrad Cieślak (53' Piotr Rutkowski), Adam Kozajda (75' Dawid Zawadzki), Patryk Szymaniak, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Michał Rutkowski, Mikołaj Czajka (85' Adam Ciesielski), Szymon Bartosik, Patryk Olczyk, Bartosz Kowalski.