Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20689) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Ze Środy Wlkp. do Kalisza. Marcin Woźniak dalej asystentem

Dodano: 2.07.2019 13:44
Źródło: LM.pl

Marcin Woźniak, jeden z czołowych trenerów z regionu konińskiego, będzie asystentem pierwszego szkoleniowca w III-ligowym KKS 1925 Kalisz. W miniony sezonie Woźniak pracował w Polonii Środa Wlkp.

Kaliski klub o zatrudnieniu Marcina Woźniaka poinformował w poniedziałek. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec w III-ligowym KKS 1925 będzie asystentem Ryszarda Wieczorka. To również nowy trener w Kaliszu, który od lipca zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Sławomira Majaka.

Marcin Woźniak w przeszłości prowadził IV-ligowe SKP Słupca i LKS Ślesin oraz III-ligowe: Kujawiankę Izbica Kujawska, Sokoła Kleczew i Jarotę Jarocin. W minionym sezonie pełnił funkcję drugiego trenera w III-ligowej Polonii Środa Wlkp. Średzki klub wywalczył Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim oraz zajął szóste miejsce w rozgrywkach grupy drugiej III ligi.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.