Dzisiaj jest poniedziałek 6 kwietnia 2020, imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17589) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
16 / 9oC
Pojutrzepogoda
17 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i ... (0)Wierzbinek. Pomysł na świąteczną dekorację do zrob ... (0)

Trzecie miejsce Kamena Rally Team na Rallye Breslau Poland 2019

Dodano: 7.07.2019 11:41
Źródło: LM.pl

Trzecie miejsce w klasyfikacji klasy SSV wywalczyli słupeccy rajdowcy Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz z Kamena Rally Team podczas Rallye Breslau Poland 2019.

Tym razem słupecki duet rywalizował w Polsce podczas pięciodniowego Rallye Breslau Poland 2019. Podczas zawodów Kamena Rally Team zaliczył dziewięć startów, w tym jeden nocny, i przejechał 1400 km w okolicach Gwdy Wielkiej oraz Drawska Pomorskiego. W rajdzie wystartowało blisko 180 ekip, w tym dwadzieścia zespołów w klasie SSV.

Białkowski i Baśkiewicz ostatecznie zajęli wysokie, trzecie miejsce w swojej klasie. Zwyciężył bułgarski duet Tsanko Tsankow - Zornitsa Todorowa (Can-Ampers) z łącznym czasem 14:33:45. Drugie miejsce ze stratą ponad pół godziny zajęli Yann Van Beek - Emanuel Barraux z Francji. Słupczanie zanotowali czas 15:26:17 i stratę 52 minut i 32 sekund do zwycięzców.

Kolejny start Kamena Rally Team ma w planach pod koniec lipca. Słupczanie wezmą wtedy udział w Baja España Aragón w Hiszpanii.

fot. Kamena Rally Team  • Trzecie miejsce Kamena Rally Team na Rallye Breslau Poland 2019

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.