Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

IMGW: W nocy z wtorku na środę prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C.

LM.plSport214 km kolarzy KLTC Konin. Sklasyfikowani poza czołówką

214 km kolarzy KLTC Konin. Sklasyfikowani poza czołówką

Szóstka reprezentantów KLTC Konin wystartowała w XXIX Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Kobyla Góra - Ludwików - Droszew. Najwyżej w klasyfikacji generalnej uplasowała się Roksana Mikorska.

Wyścig składał się z trzech etapów. Juniorzy młodsi mieli do pokonania łącznie 214 km. W tej kategorii wystartowało czterech kolarzy KLTC Konin. Wszystkie trzy etapy przejechało dwóch zawodników. W stawce 35 kolarzy 29. miejsce zajął Łukasz Krych, a 34. - Jakub Janiak. Tylko dwa etapy przejechali Kamil Kudliński i Patryk Wawrzyniak. Ten pierwszy zajął wysokie dziewiąte miejsce w trzecim etapie, a Wawrzyniak plasował się pod koniec stawki.

W wyścigu na południu Wielkopolski wystartowały również dwie młodziczki KLTC Konin. Wszystkie trzy etapy przejechała Roksana Mikorska. Koninianka uplasowała się na trzynastym miejscu na piętnaście sklasyfikowanych zawodniczek. Dwa etapy pokonała również Natalia Sobiech. Na drugim odcinku udało jej się wywalczyć jedenaste miejsce.