Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20746) SPORT FORUM FIRMY (5429) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)Zawodniak w kadrze Polski. Szóste miejsce w Puchar ... (0)

Mateusz Goiński na zgrupowaniu kadry narodowej na Ukrainie

Dodano: 10.07.2019 12:18
Źródło: LM.pl

Pięściarz Zagłębia Konin, Mateusz Goiński, wyjechał razem z polską reprezentacją na zgrupowanie szkoleniowe na Ukrainie. Biało-czerwoni przygotowują się do wrześniowych mistrzostw świata.

Do Kołomyji na Ukrainie polska kadra wyjechała w poniedziałek. W dziesięcioosobowym zespole jest Mateusz Goiński, pięściarz Zagłębia Konin. Biało-czerwoni mają w planach dwutygodniowe zgrupowanie, podczas którego będą sparować z Ukraińcami. Polacy pracować będą pod okiem nowego trenera - szkoleniowcem pierwszej kadry został Ivan Juszczenko. To jego powrót do kadry, z polskimi pięsciarzami pracował już bowiem jesienią 2018 roku.

Biało-czerwoni na Ukrainie przygotowują się do wrześniowych mistrzostw świata w Rosji. W przeciwieństwie do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku, wywalczenie czołowych miejsc w światowym czempionacie nie da awansu na Igrzyska w 2020 r. Bój o kwalifikacje olimpijskie pięściarze rozpoczną dopiero w pierwszej połowie przyszłego roku podczas kontynentalnych i światowego turnieju kwalifikacyjnego. 

fot. Zagłębie Konin  • Mateusz Goiński na zgrupowaniu kadry narodowej na Ukrainie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.