Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20717) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Była bramkarka Medyka Konin podpisała kontakt z UKS SMS Łódź

Dodano: 12.07.2019 13:28
Źródło: LM.pl

Monika Sowalska, była już bramkarka Medyka Konin, podpisała dwuletni kontrakt z UKS SMS Łódź. Wcześniej już odeszła z konińskiego klubu. 

20-letnia Monika Sowalska w Medyku Konin grała od sezonu 2015/2016. Przez ostatnie dwa sezony walczyła o miejsce w piewrszym składzie, ale przegrywała regularnie z Amerykankami - Emily Dolan i Stephanie Busch. Już na początku lipca trener Roman Jaszczak informował, że zawodniczka opuściła klub i nie będzie grała w Medyku w przyszłym sezonie.

Bramkarką miała być zainteresowana Olimpia Szczecin, ostatecznie jednak okazało się, że Sowalska wybrała znacznie bliższy kierunek. Wczoraj o jej pozyskaniu poinformował inny ekstraligowy klub - UKS SMS Łódź. -  Jedna ze zdolniejszych polskich bramkarek podpisała dwuletni kontrakt z SMS - napisał łódzki klub w swoim komunikacie.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.