Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20807) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Szachista UKS Smecz gra w Drużynowych Mistrzostwach Europy

Dodano: 12.07.2019 13:42
Źródło: LM.pl

Jan Klimkowski, szachista UKS Smecz Konin, rozpoczął wczoraj rywalizację w Drużynowych Mistrzostwach Europy do lat 12. W pierwszym meczu Polacy pokonali Turcję 2,5:1,5.

Klimkowski dostał powołanie do kadry jako jeden z czterech Polaków obok Bartosza Fiszera (Laura Chylice), Huberta Meersa (Hetman Koronny Trzebinia) i Jakuba Seemanna (MKSz Rybnik). Biało-czerwoni mistrzostwa rozpoczęli bardzo dobrze, od zwycięstwa 2,5:1,5 z Turcją. Klimkowski w swoim pojedynku pokonał Cana Duraka, przyczyniając się tym samym do wygranej polskiej reprezentacji.

Dziś druga runda, w której Polacy zmierzą się z Białorusinami. Rywalem Klimkowskiego będzie Iwan Piatrenka. Zmagania w Czechach potrwają siedem rund, do 18 lipca. 

fot. UKS Smecz Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.