Dzisiaj jest poniedziałek 18 stycznia 2021, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16927) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-15 / -5oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Piorunów. Zapraszają na IV Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych

Dodano: 23.07.2019 15:07
Źródło: LM.pl

Nawet 200 uczestników może wystartować w IV Ekstremalnym Biegu Służb Mundurowych ,,Husar Race" w Piorunowie. Zapisy wciąż trwają.

W Ekstremalnym Biegu Służb Mundurowych wziąć udział mogą osoby, które pracują, pracowały lub zajmują się pracą związaną ze służbami mundurowymi (funkcjonariusze Policji, PSP, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Leśnej, żołnierze Wojska Polskiego, albo emeryci lub renciści tych służb lub członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z przynajmniej półrocznym stażem). Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 6,5 km z ustawionymi przeszkodami. Fragmenty trasy przebiegają przez tereny bagniste i wodę.

Organizatorzy (OSP Wyszyna, Baszta Wyszyna i Urząd Gminy Władysławów) wciąż przyjmują zapisy na zawody. Do tej pory zgłosiło się już ponad 70 zawodników, a limit miejsc wynosi 200 osób. Rejestrować można się na stronie internetowej biegu.

Husar Race odbędzie się 18 sierpnia w miejscowości Piorunów w gminie Władysławów. Start biegu o godz. 14.00.   • Piorunów. Zapraszają na IV Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.