Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17899) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Orzeł szuka zawodników. I do seniorów, i do grup młodzieżowych

Dodano: 5.08.2019 11:31
Źródło: LM.pl

III-ligowy Orzeł Osiecza ogłosił nabór do swoich drużyn. Klub szuka zawodników zarówno do zespołu seniorów, jak i grup młodzieżowych.

W zeszłym sezonie seniorzy Orła Osiecza po raz drugi z rzędu wywalczyli mistrzostwo III ligi i rywalizowali o awans do II ligi. Teraz klub szuka zawodników, którzy chcieliby reprezentować jego barwy w najbliższym sezonie. Zgłaszać mogą się również młodzi miłośnicy siatkówki. Nabór trwa również do sekcji młodzieżowej (rocznik 2001 - 2006) i sekcji dziecięcej (rocznik 2007 - 2010).

Zainteresowani proszeni są o kontakt z prezesem klubu Michałem Rekiem (tel. 600 411 694) lub sekretarzem Jakubem Liebeltem (tel. 601 072 064).  • Orzeł szuka zawodników. I do seniorów, i do grup młodzieżowych

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   III liga,   Orzeł Osiecza,   nabór,   grupy młodzieżowe,   seniorzy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.