Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18717) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Golf. Jan Derkacz-Duchewicz z KKG Konin II wicemistrzem Polski!

Dodano: 6.08.2019 10:59
Źródło: LM.pl

Golfista Konińskiego Klubu Golfowego wywalczył trzecie miejsce (II wicemistrzostwo) w Citi Handlowy Polish HCP Championship. W trzech rundach wywalczył łącznie 117 punktów.

Mistrzostwa rozgrywane były według reguł stableford netto. W tego typu zawodach każdy dołek ma przypisaną do siebie liczbę uderzeń. Jeżeli zawodnikowi uda się pobić ten wynik lub uzyskać wynik zbliżony do ustalonego dla danego dołka dostaje określoną liczbę punktów. Turniej ponadto podzielony był na kategorie w zależności od handicapu każdego z uczestników.

Jan Derkacz-Duchewicz klasyfikowany był w kategorii 20,1 - 23 HCP. W pierwszej rundzie zanotował 34 punkty, w drugiej - o pięć punktów więcej, a w finałowej, trzeciej rundzie - 44 punkty. Wynik 177 punktów dał mu ostatecznie dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej i trzecie miejsce oraz tytuł II wicemistrza Polski w klasyfikacji 20,1 - 23 HCP.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.