LM.plSportCztery medale konińskich kolarek na mistrzostwach Wielkopolski

Cztery medale konińskich kolarek na mistrzostwach Wielkopolski

Zuzanna Nożewska, Natalia Sobiech i Roksana Mikorska stawały na podium podczas mistrzostw Wielkopolski w Kaliszu. Po złoto na 250 m sięgnęła Zuzanna Nożewska.

Torowe Mistrzostwa Wielkopolski rozgrywane były w Kaliszu. Wśród rywalizujących zawodników znalazły się również kolarki KLTC Konin. Po złoty medal w wyścigu na 250 m sięgnęła Zuzanna Nożewska. Srebro w wyścigu na 250 m ze startu zatrzymanego zdobyła natomiast Natalia Sobiech.

Konińskie kolarki wywalczyły również dwa trzecie miejsca. Indywidualnie brąz zdobyła Roksana Mikorska, rywalizując w wyścigu na 250 m ze startu zatrzymanego. Drużynowo reprezentacja KLTC Konin zdobyła natomiast brązowe medale w sprincie młodziczek. Na najniższym stopniu podium stanęły Roksana Mikorska i Natalia Sobiech.