Dzisiaj jest sobota 24 października 2020, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16519) SPORT FORUM FIRMY (5542) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 11oC
Jutropogoda
14 / 0oC
Pojutrzepogoda
15 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Goiński wygrywa w dobrym stylu podczas Suzuki Boxi ... (0)Interwencja w autobusie MZK. Pasażer odpowie za br ... (20)

To jeden z najsilniejszych openów. UKS Smecz grał w Suwałkach

Dodano: 13.08.2019 14:51
Źródło: LM.pl

Kamil Szadkowski, Ignacy Leśkiewicz i Jan Klimkowski, szachiści UKS Smecz Konin, rywalizowali w III Memoriale Ireny Warakomskiej w Suwałkach. To jeden z najsilniej obsadzonych turniejów open w Polsce.

Najlepszy wynik spośród konińskich zawodników zanotował Kamil Szadkowski, który w stawce 97 zawodników zajął 35. miejsce. Reprezentant UKS Smecz Konin rozpoczął zmagania od pojedynków z wyżej notowanymi rywalami, przegrywając z Rosjaninem Wiaczesławem Zachartsowem i Białorusinem Kiriłem Stupakiem. Od czwartej rundy Szadkowski już regularnie punktował, choć w ostatnich trzech rundach również rywalizował z szachistami o wyższym rankingu. Ostatecznie koninianin uplasował się na 35. miejscu z dorobkiem pięciu punktów.

W połowie stawki znalazł się Jan Klimkowski. Dwunastolatek rywalizował wyłącznie z zawodnikami z wyższym rankingiem, mimo tego udało mu się uzbierać 4,5 pkt w dziewięciu rundach. Ostatecznie koninianin zajął 54. miejsce w klasyfikacji.

Dopiero 89. miejsce to natomiast wynik Ignacego Leśkiewicza. Ostatni z konińskich szachistów nie może tych zawodów zaliczyć do udanych - w dziewięciu rundach zdobył zaledwie trzy punkty. 

fot. UKS Smecz Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.