Dzisiaj jest środa 27 maja 2020, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18305) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Playarena. Dwóch piłkarzy z szansą na powołanie do kadry Polski

Dodano: 16.08.2019 11:27
Źródło: LM.pl

Kacper Naskręcki i Adam Wawrzyniak, zawodnicy KS ELPAK Konin, mają szansę na powołanie do reprezentacji Polski w piłce nożnej sześcioosobowej. Obaj zauważeni zostali podczas sierpniowej akcji ,,Polowanie na reprezentanta".

,,Polowanie na reprezentanta" to konsultacje prowadzone przez trener polskiej reprezentacji w piłce nożnej sześcioosobowej w różnych częściach kraju, podczas których uczestnicy dostają szansę zaprezentować swoje umiejętności. Na poczatku sierpnia taka akcja miała miejsce w Poznaniu. Po spotkaniu i treningu z Klaudiuszem Hirschem, selekcjonerem polskiej kadry, szansę na dalszy krok dostała piątka zawodników.

Aż dwójka z nich to reprezentanci zespołu KS ELPAK Konin grającego na co dzień w konińskiej Playarenie. Szansę pokazania się podczas kolejnej konsultacji otrzymali Kacper Naskręcki i Adam Wawrzyniak. Zgrupowanie polskiej kadry odbędzie się 15 września.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej sześcioosobowej prowadzona jest przez Federację Playarena. 

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.