Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19373) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO

8 / 8oC
14 / 8oC
14 / 8oC

Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski. Kacper Gieryk zwycięzcą

Dodano: 18.08.2019 21:01

Zakończył się XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski ,,Po Ziemi Konińskiej". W niedzielę w okolicach Kramska odbył się trzeci etap - wyścig ze startu wspólnego.

W niedzielę rywalizacja wyścigu przeniosła się w okolice Kramska, gdzie rozegrany został wyścig ze startu wspólnego na dystansie 75,2 km (sześć rund po dwanaście kilometrów). Najszybsi tym razem okazał się reprezentant Społem Łódź - Jakub Lewandowski (1:55:48). W finiszującej ucieczce było aż siedmiu zawodników. Jako drugi sklasyfikowany został Piotr Maślak z KTK Kalisz, a trzecie miejsce zajął Julian Kot z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Spośród reprezentantów naszego regionu najwyżej uplasował się Kamil Kudliński z KLTC Konin, który był dziesiąty (1:59:17). Dwunaste miejsce zajął Filip Głowacki z KTC Koło (2:00:16). Dwa kolejne miejsca zajęli kolarze KLTC - Jakub Janiak (2:00:17) i Łukasz Krych (2:00:35). Na 27. miejscu uplasował się Mikołaj Kasiński z KTC Koło (2:04:41), a wyścig ukończyli jeszcze Szymon Piechocki (29. miejsce, 2:08:48) i Maciej Musiela (30. miejsce, 2:09:30).

W klasyfikacji generalnej dwa pierwsze miejsca zajęli reprezentanci KTK Kalisz - Kacper Gieryk (2:56:33) i Piotr Maślak (2:56:38). Trzecie miejsce przypadło Jakubowi Lewandowskiemu ze Społem Łódź (2:56:45).

Dziesiąte miejsce wywalczył Kamil Kudliński z KLTC Konin (3:01:28), trzynasty był Jakub Janiak z KLTC Konin (3:02:57), czternasty Łukasz Krych z KLTC Konin (3:03:02), piętnasty Filip Głowacki z KTC Koło (3:03:32), 28. Mikołaj Kasiński z KTC Koło (3:17:25), 29. Szymon Piechocki z KLTC Konin (3:18:48), a 30. Maciej Musiela z KLTC Konin (3:23:16).