Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

LM.plSportIII liga. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg [RELACJA NA ŻYWO]

III liga. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg [RELACJA NA ŻYWO]

W meczu szóstej kolejki III ligi gr. II Górnik Konin podejmuje Kotwicę Kołobrzeg. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

90'+ Koniec spotkania. Górnik Konin przegrał z Kotwicą Kołobrzeg 1:2.

90'+ Leży jeden z piłkarzy Kotwicy. Ostatnie chwile, by Górnik mógł wyrównać. Duże emocje.

90'+ Bardzo zdenerwowana ławka rezerwowych Górnika, bo kolejny faul odgwizdany na korzyść Kotwicy.

90' Akcja Kotwicy, zagranie z lewej strony, ale strzał Czerwińskiego zablokowany.

90' Pięć minut doliczonych do spotkania.

89' Zakrzewski przesunięty do ataku, chcą wykorzystać jego wzrost trenerzy Górnika Konin.

87' Ostatnia zmiana w Kotwicy. Schodzi Oskar Zieliński, za niego Eryk Krysztopowicz.

86' Dośrodkowanie z rzutu wolnego Jaworskiego, wybijają obrońcy Kotwicy.

84' Uderzał Czerwiński, ale słabo i broni Kurek.

83' Ostatnia zmiana w Górniku. Dawid Kalinowski za Szymona Bartosika.

81' Fenomenalna sytuacja Górnika. Prostopadle Majer, był Gaszka sam na sam, ale paruje piłkę na róg bramkarz Kotwicy. Powinno być 2:2.

79' Trzecia zmiana również w Górniku. Schodzi Maciej Adamczewski, za niego Tomasz Kowalski. Debiut pomocnika w barwach konińskiego zespołu.

75' Trzecia zmiana w Kotwicy. Daniel Chyła za Grzegorza Piesio.

74' Adamczewski z prawej strony, dwie próby strzałów Górnika, jedna zablokowana, po drugiej piłkę złapał bramkarz.

73' Druga zmiana w Górniku. Maciej Gaszka za Sebastiana Antasa.

72' Blisko Mikolał Maschera, ale ostatecznie piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

67' Druga zmiana w Kotwicy. Schodzi Dawid Retlewski, za niego Michał Marczak.

65' Ładna akcja prawą stroną Majera, wywalczył rzut rożny. Jędras ponad bramką.

63' Rzut wolny, dośrodkowywał Jaworski, a uderzał Antas, ale niecelnie.

60' Zmiana też w Kotwicy. Przemysław Czerwiński za Sebastiana Deję.

59' Pierwsza zmiana w Górniku. Patryk Olczyk za Krystiana Sobieraja.

57' Chwilę później dogranie z prawej strony, dobija piłkę Retlewski i mamy 1:2. Niemal kopia akcji bramkowej z pierwszej połowy.

56' Ależ teraz szczęście miał Górnik. Deja z dystansu, piekielnie mocny strzał, prosto w słupek.

54' Najpierw przewrotką próbował Wichtowski, ale wybija Kurek. Górnik wyprowadził kontrę, ale źle podawał Przybyszewski i piłka nie doszła do Majera. A mogło być sam na sam.

50' Uderzał z lewego skrzydła Adam Pazio, ale prosto w ręce Kurka.

47' Piesio w pole karne z rzutu wolnego, trochę nerwów, ale gospodarze wybijają.

46' Początek drugiej połowy starcia.

45' Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy 1:1.

45' JEEEEEST!!! Dośrodkowanie z prawej strony Bartosika, na dalszym słupku akcję głową zamknął Przybyszewski i mamy 1:1! Świetnie znalazł miejsce napastnik Górnika, pomimo ostrego kąta i asysty obrońcy!

45' Bezpośrednie uderzenie Trojanowskiego z rzutu wolnego, piłka minęła bramkę Górnika.

41' Kolejna próba z okolicy szesnastego metra, tym razem przestrzelił Przybyszewski.

40' Nad bramką uderzał Maciej Adamczewski. Statystyki są bezlitosne - stracony gol jak na razie w tym sezonie oznacza przegraną Górnika. Biało-niebiescy jeszcze ani razu nie odrobili strat, zdobywając punkty.

39' Szkoda trochę tej bramki, bo Kotwica co prawda przeważała, ale nie miała mnóstwa klarownych sytuacji. Remis 0:0 do przerwy był w zasięgu Górnika.

37' Zagranie z prawej strony Grzegorza Piesio, interweniował Jędras, umieszczając piłkę we własnej siatce. Zaraz obok niego był jednak Retlewski, który pewnie i tak tę akcję by wykończył. 0:1.

36' Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głókował Poznański, ale piłka minęła konińską bramkę.

34' Kontra Górnika zakończona kiepskim podaniem Majera.

32' - Nie damy rady grać 70 minut bez piłki - mówi do swoich kolegów z drużyny podczas przerwy na picie kapitan Taras Jaworski. Rzeczywiście, po niezłym początku Górnik zawinął się na swoją połowę i teraz głównie biega po boisku za rywalami.

30' Zaspał trochę przy zagraniu z głębi pola Jędras, ale dobrze asekurował go Kurek.

29' Dośrodkowywał z prawej strony Trojanowski, ale zbyt mocne były dogranie do niego i dośrodkowanie niezbyt udane. Tymczasem Polonia Środa Wlkp. prowadzi w Policach 2:0.

26' Uderzenie z dystansu Grzegorza Piesio, parował na rożny Kurek.

24' Pierwsza od pewnego czasu próba akcji ofensywnej Górnika zatrzymana przez gości. Po dynamicznym początku teraz znacznie mniej dzieje się na boisku.

20' Najlepsza do tej pory okazja gości. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową uderzył Dawid Retlewski, piłka trafiła w spojenie poprzeczki i słupka.

19' Rzut rożny dla Kotwicy.

15' Dośrodkowanie Majera, wybijają goście za linię końcową.

14' Uspokoiła grę Kotwica i teraz powoli rozgrywa akcje w środku boiska.

12' Sporo kibiców Górnika dziś na trybunach. Natomiast w sektorze gości na razie pustka.

9' Nisko ustawiony Górnik, na połowie Kotwicy biega tylko Przybyszewski. Czyhają koninianie na przechwyty i kontry.

6' Świetna kontra gospodarzy. Przybyszewski do Majera, ten w starciu z obrońcami, odegrał jeszcze do Sobieraja, a skrzydłowy Górnika uderzył wślizgiem ponad bramką.

4' Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, był blisko piłki Adamczewski, ale nie udało się jej umieścić w siatce. Dobry początek meczu Górnika.

3' Dobra piłka od Jaworskiego, wbiegał Adamczewski, ale znów wybijają goście.

2' Niezła piłka z głębi pola do Sobieraja, ale zdążył z interwencją obrońca.

1' Początek spotkania!

15.52 Jedno spotkanie szóstej kolejki już zostało rozegrane, Bałtyk Koszalin zremisował z Gromem Nowy Staw 2:0. W Koszalinie KKS 1925 Kalisz prowadzi do przerwy z Gwardią 2:0. O godz. 16.00 startuje mecz Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. Za godzinę zaś rozpoczynają się starcia Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański, Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin, Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin i Sokół Kleczew - Radunia Stężyca.

15.45 W zespole Górnika dwie zmiany w porównaniu do poprzedniego meczu. Po bardzo dobrym występie w Nowym Stawie szansę od pierwszych minut dostaje Mateusz Majer, na ławce usiadł natomiast Patryk Olczyk. W ataku grać będzie Dawid Przybyszewski, przesunięty ze środka pola. Za Pawła Błaszczaka w pierwszym składzie natomiast Sebastian Antas.

15.43 Ławki rezerwowych:

Górnik Konin: Wiktor Beśka, Patryk Olczyk, Dawid Kalinowski, Maciej Gaszka, Patryk Szymaniak, Tomasz Kowalski, Marcel Koziorowski.

Kotwica Kołobrzeg: Konrad Zacharski, Daniel Chyła, Michał Marczak, Przemysław Czerwiński, Władysław Dorosz, Eryk Krysztopowicz, Piotr Dudzik.

15.40 Składy obu zespołów:

Górnik Konin: Klaudiusz Kurek - Jakub Staszak, Bartosz Zakrzewski, Robert Jędras, Szymon Bartosik, Maciej Adamczewski, Taras Jaworski, Krystian Sobieraj, Sebastian Antas, Mateusz Majer, Dawid Przybyszewski.

Kotwica Kołobrzeg: Bartosz Piotrowski - Przemysław Szur, Jakub Poznański, Adam Pazio, Maciej Wichtowski, Grzegorz Piesio, Sebastian Deja, Oskar Zieliński, Marcin Trojanowski, Mikolaj Maschera, Dawid Retlewski.

15.30 Kibicowskie święto w Koninie. Dla fanów Górnika i Kotwicy spotkanie obu zespołów ma szczególne znaczenie. Rywalizacji nie zabraknie też na boisku - koninianie walczyć będą o drugie zwycięstwo w sezonie, kołobrzeżanie chcą natomiast gonić czołówkę tabeli. Więcej o dzisiejszym starciu w przedmeczowej zapowiedzi TUTAJ.