Dzisiaj jest wtorek 28 stycznia 2020, imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20515) SPORT FORUM FIRMY (5457) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
3 / 4oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grzegorzew. Policyjny pies Goran odnalazł zaginion ... (1)Mistrzostwa Polski Juniorów. Dwa srebrne medale dl ... (0)

Boks. Dwa liczenia i porażka. Goiński odpada z mistrzostw świata

Dodano: 10.09.2019 14:10
Źródło: LM.pl

W pierwszej rundzie mistrzostw świata swój pojedynek przegrał pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński. Po dwóch liczeniach uległ na punkty Hindusowi Brijeszowi Jadawowi.

Wtorkowy pojedynek w kat. 81 kg rozpoczął się dla koninianina nieźle. Goiński był bardziej aktywny, męczył rywala ciosami z prawej. Hindus ograniczał się do kontrataków, inicjatywę przejął dopiero w końcówce rundy, trafiając dobrze Goińskiego lewym sierpowym.

Od drugiej rundy na ringu dominował już Jadaw. Pojedynek stał się bardziej otwarty, obaj pięściarze wymieniali ciosy, ale to zawodnik z Indii wyprowadzał je celniejsze. W drugiej minucie trafił Goińskiego dwa razy lewym, a sędzia podjął decyzję o liczeniu pięściarza Zagłębia. Koninianin miał rozciętą skórę na głowie, ale bez problemów kontynuował pojedynek.

Podobnie wyglądała trzecia runda. Obaj zawodnicy byli już mocno zmęczeni po wysokim tempie drugiej rundy, ale lepiej wyglądał jednak Hindus. Wygraną przypieczętował w samej końcówce - po kolejnym ciosie lewą ręką Goiński znowu był liczony, co oznaczało już, że walka jednak rozstrzygnięta.

Koninianin przegrał jednogłośną decyzją sędziów, odpadając w pierwszej rundzie mistrzostw świata w Rosji. 

fot. screen z transmisji Rosyjskiej Federacji Boksu

  • Boks. Dwa liczenia i porażka. Goiński odpada z mistrzostw świata

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.