Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20766) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Boks. Betke w strefie medalowej Mistrzostw Polski Młodzików

Dodano: 19.09.2019 14:13
Źródło: LM.pl

Pięściarz Zagłębia Konin, Albert Betke, awansował do półfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. Wcześniej z turniejem pożegnało się dwóch zawodników Copacabany Konin.

Betke mistrzostwa rozpoczął od ćwierćfinałów, gdzie w kat. 62 kg zmierzył się z Michałem Dąbrowskim. Pięściarz Championu Wołomin musiał uznać wyższość zawodnika Zagłębia Konin, ulegając mu jednogłośnie 0:3. Dzięki temu Betke awansował do półfinałów i ma już zapewniony co najmniej brązowy medal mistrzostw Polski.

Od ćwierćfinałów swoją rywalizację ropoczął również Tobiasz Jóźwiak. Pięściarz Copacabany Konin w kat. 48 kg uległ Jakubowi Rajczewskiemu z Boksu Lubin przez RSC w I rundzie. W eliminacjach odpał natomiast inny zawodnik Copacabany - Piotr Loch. Koninianin w kat. 62 kg przegrał z Albertem Nazzaro z Legii Warszawa 0:3.

fot. Zagłębie Konin

  • Boks. Betke w strefie medalowej Mistrzostw Polski Młodzików

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.