Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18394) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 15oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)Wiklinowe kosze staną w parku. W Radolinie podsumo ... (0)

Dawid Kuderczak najlepszy w Szosowym Pucharze Polski

Dodano: 19.09.2019 15:27
Źródło: LM.pl

Złoty medal w kat. juniorów w finale Szosowego Pucharu Polski wywalczył Dawid Kuderczak z KLTC Konin. Drugiego zawodnika zdeklasował, wyprzedzając go o 28 sekund.

Złoto Kuderczak wywalczył w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 24 km. Trasę zawodnik KLTC Konin pokonał w czasie 30,53 min., pokonując drugiego Jakuba Soszka z GKK Opty-Mazowsze o niemal 28 sekund. Wysoko, na szóstej pozycji, uplasował się Mikołaj Kawa z czasem 31,56 min. 26. był natomiast Dawid Pluta. 

W pozostałych startach reprezentanci KLTC Konin nie stawali już na podium. W kat. juniorów młodszych, na dystansie jedenastu kilometrów, 37. miejsce zajął Kamil Kudliński. 54. był wracając po kontuzji ręki Konrad Waliniak, 64. Jakub Janiak, a 73. Łukasz Krych. W kat. młodzików, na trasie pięciu kilometrów, 44. miejsce zajął Bartosz Okupniarek.

Drugiego dnia zawodów kolarze rywalizowali w wyścigu ze startu wspólnego. W kat. juniorów trzynaste miejsce zajął Dawid Kuderczak. Dystans 103 km zawodnik KLTC Konin pokonał w czasie 2:25,12. W kat. juniorów młodszych na dystansie 68 km 28. był Jakub Janiak, a 56. Kamil Kudliński. W kat. młodzików 43. miejsce zajął Bartosz Okupniarek, a w kat. młodziczek bardzo dobre szóste wywalczyła Natalia Sobiech. 

fot. KLTC Konin 

   • Dawid Kuderczak najlepszy w Szosowym Pucharze Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kolarstwo,   Szosowy Puchar Polski,   KLTC Konin,   Dawid Kuderczak

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.