Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15020) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Copacabana i Shootersi z siedmioma medalami w Pucharze Polski

Dodano: 24.09.2019 11:37
Źródło: LM.pl

Siedmiu zawodników, siedem medali. Świetnie spisali się reprezentanci Copacabany Konin i Shooters Konin w Pucharze Polski No-Gi. Zawody BJJ odbyły się w weekend w Luboniu.

Konińską Copacabanę na zawodach reprezentowała trójka zawodników. Po złoto sięgnął Michał Grygiel rywalizujący w kat. niebieskich pasów do 85 kg. Koninianin musiał stoczyć cztery walki. - Najciekawszą była walka półfinałowa, w której Michał w czasie przegrywa na punkty, by ostatecznie wygrać, poddając przeciwnika dźwignią na łokieć założoną z techniki duszenia nogami zwaną trójkątem - relacjonuje Jacek Wróbel, prezes i trener Copacabany. W finale Grygiel wygrał już na punkty, pokonując rywala o dwa oczka.

Srebro w kat. purpurowych pasów do 79,5 kg zdobył Radosław Olbryś. - Mocna fizycznie kategoria. Niestety dwa błędy w finałowej walce sprawiły, że przeciwnik zdobył przewagę pozycji i kontroli, skutecznie wyczerpując fizycznie Radka i zdobywając przewagę punktową. Ale, jak to mówi Radek, srebro jest po to, by motywować do dalszego treningu - ocenia Jacek Wróbel.

Najmłodszym i najmniej doświadczonym reprezentantem Copacabany był Remigiusz Kazimierczak. Z Lubonia wrócił z brązem w kat. białych pasów do 79,5 kg. Dla Kazimierczaka był to drugi start w zawodach, a kategoria była jedną z najliczniejszych - startowało w niej prawie 50 zawodników. 

Cztery krążki, i to wszystkie złote, z Lubonia przywieźli zawodnicy Shooters Konin. Dwie walki wygrał Ireneusz Mila - jedną przez dźwignię na staw barkowy, a drugą na punkty - zdobywając pierwsze miejsce. Czołowe pozycje wywalczyli również Filip Dopierała, Jakub Organiściak i Jacek Szemfeld.

fot. Copacabana Konin / Shooters Konin

  • Copacabana i Shootersi z siedmioma medalami w Pucharze Polski
  • Copacabana i Shootersi z siedmioma medalami w Pucharze Polski
  • Copacabana i Shootersi z siedmioma medalami w Pucharze Polski
  • Copacabana i Shootersi z siedmioma medalami w Pucharze Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.