LM.plSportIII liga. Górnik Konin - Gwardia Koszalin [RELACJA NA ŻYWO]

III liga. Górnik Konin - Gwardia Koszalin [RELACJA NA ŻYWO]

W meczu dziesiątej kolejki III ligi gr. II Górnik Konin podejmuje Gwardię Koszalin. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

90'+ Górnik - Gwardia 2:3.

90'+ Nieprawdopodobne. Strzał idealny. Wymierzone uderzenie perfekcyjnie pod poprzeczkę. Ginter daje trzy punkty Gwardii.

90'+ Ależ teraz szczęscie mieli goście, przypadkowo uderzona piłka o centrymetry minęła słupek Gwardii.

90'+ Teraz to Górnik jest w gazie, chce jeszcze urwać trzy punkty Gwardii.

90'+ Żółta kartka dla Antasa.

90'+ JEEEEEEEST!!!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderzył Zakrzewski, 2:2!!!!

90' Jeszcze rzut rożny dla Górnika. Pięć minut doliczone do podstawowego czasu gry.

88' Fatalna strata Adamczewskiego, sytuacja sam na sam, ale strzał Gintera na linii bramkowej zablokował Bartosik. Emocjonująca końcówka meczu.

87' Kartonik dla Szygendy za odkopnięcie piłki, a chwilę później również dla trenera Drożdżala za dyskusje.

86' Próba prostopadłego zagrania Kowalskiego przerwana przez rywali. Szkoda, mogło być groźnie.

82' Rzut wolny, dośrodkowywał Kowalski, piąstkuje Hartleb. Gwardia wychodziła z kontrą, ale przerwana ta akcja faulem. Duże nerwy trenera z Koszalina Łukasza Drożdżala.

81' Zmiana w Gwardii. Miętek za Chacia.

80' Czwarta zmiana w Górniku. Kowalski za Majera.

78' Zmiana w Gwardii. Zszedł Silski, za niego Szygenda.

78' FANTASTYCZNY GOL JAWORSKIEGO!!! Krótko rozegrany rzut wolny, wystawiona piłka, Jaworski podkręcił ją idealnie i mamy 1:2!!!

76' Wrzutka z autu Sobieraja, faulował Silski. Będzie rzut wolny ze skraju pola karnego.

73' W powietrzu rządzi Gwardia. Żółta kartka dla Szymona Chacia za utrudnianie wznowienia gry.

72' Podniósł się Hartleb, będzie w stanie kontynuować grę.

70' Znów było blisko. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderzył z woleja Zakrzewski, piłka nabrała rotacji i zaczęła spadać pod poprzeczkę Gwardii. Zdołał wyłapać ją Hartleb, choć doznał urazu przy tej interwencji.

69' Dogranie na piąty metr, był tam Przybyszewski, ale rywale wybijają za linię końcową.

68' Odpowiedź Sobieraja z dystansu, bez problemu broni Adrian Hartleb.

67' Strzał Bacia po ziemi, broni Beśka, trochę na raty, ale nie było w pobliżu żadnego zawodnika Gwardii, by dobić piłkę.

66' Trudno szukać jakichkolwiek oznak tego, że Górnik powalczy dziś choćby o jeden punkt. Nic nie idzie koninianom.

62' Trzecia zmiana w Górniku. Schodzi Dawid Kalinowski, za niego Patryk Olczyk.

59' Dośrodkowanie Kalinowskiego z lewej strony, wybijają goście.

58' Żółta kartka dla Sebastiana Gintera za utrudnianie wznowienia gry.

55' Dośrodkowanie Naki z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod konińską bramką. Łapie piłkę Beśka.

53' Zmiana w zespole gości. Schodzi Aleks Hendryk, za niego Cezary Bać.

50' Siedli na Gwardii biało-niebiescy, długo grają na połowie rywali. Brakuje trochę prób podań penetrujących defensywę rywala.

46' Próbował Hendryk sprzed pola karnego, ale nie zakręcił na tyle mocno, by wkręcić piłkę w okno.

46' Do linii obrony zszedł Adamczewski. Antas w środku, Sobieraj z przodu jako napastnik.

46' Dwie zmiany w Górniku. Schodzą Marcel Koziorowski i Robert Jędras, a wchodzą Krystian Sobieraj i Sebastian Antas.

45' W równoległych spotkaniach III ligi gr. II Bałtyk Koszalin bezbramkowo remisuje z KP Starogard Gdański, a Unia Janikowo prowadzi 2:0 z Jarotą Jarocin.

45'+ Koniec pierwszej połowy. Górnik przegrywa z Gwardią 0:2.

45'+ Dośrodkowanie Jaworskiego z rzutu wolnego, był Jędras, ale uprzedził go obrońca. Kontra Gwardii, sam na sam był Ginter, broni Beśka.

45' Trzy minuty potrwa jeszcze pierwsza połowa.

43' No to trochę to niezbyt dobre dla Górnika spotkanie postanowili urozmaicić kibice. Odpalone race, zadymione boisko, mamy chwilę przerwy.

42' Dogranie Przybyszewskiego w pole karne, małe zamieszanie, jeszcze uderzał Adamczewski, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

41' Kalinowski do środka, z dystansu uderzał Przybyszewski, obrońcy Gwardii wybijają na rzut rożny.

38' Ten kartonik oznacza zawieszenie dla Ukraińca na kolejny mecz.

37' Żółta kartka dla Tarasa Jaworskiego za wślizg na rywalu.

34' Powinno być 0:3. Znów prostopadła piłka, Ginter uderzył mocno w polu karnym, ale piłka trafiła tylko w słupek. Mogło być po meczu.

30' Aż dziw bierze, co dziś robią piłkarze Górnika. Z zespołami wyżej notowanymi potrafili koninianie grać naprawdę dobrze, a dziś kompletnie pogubieni. Szykuje się na razie druga wygrana Gwardii w tym sezonie.

26' 0:2. Wrzut z autu, zamieszanie w polu karnym, kończy Keisune Naka i mamy dramat na stadionie w Koninie.

24' To miał być mecz na przełamanie fatalnej serii na własnym stadionie, tymczasem zespół z Koszalina sprawia dużą niespodziankę.

23' Ginter prostopadle do Silskiego, ten w sytuacji sam na sam z zimną krwią kończy akcję. 0:1.

22' Prostopadłe zagranie w pole karne, był tam Majer, ale kąt był zbyt ostry i piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

20' Dobre wyprzedzenie Koziorowskiego przed polem karnym, ale już strzał zablokowany. Po tym huraganowym ataku z pierwszych minut Gwardia nieco opadła z sił.

18' Coś drgnęło w grze Górnika. Teraz próbował ze skrzydła Koziorowski, po ziemi, łapie piłkę bramkarz Gwardii.

15' W końcu coś zrobili koninianie. Piłka górą w pole karne, główkował Kalinowski, obok bramki.

12' Próba prostopadłej piłki do Majera, ale faulował skrzydłowy Górnika.

10' Fatalna strata Koziorowskiego w środku boiska, przejął Ginter, dośrodkował Naka i kolejna interwencja Beśki. Pierwsze minuty meczu są dużą niespodzianką, Górnik jeszcze nie zagościł na dłużej na połowie Gwardii.

8' Znów uderzenie Gwardii, z powietrza próbował Chać, łapie bez problemu Beśka.

7' Tym razem uderzał Naka, łapie piłkę Beśka. Na razie dużo zamieszania po prawej stronie robi Japończyk.

6' Było bardzo blisko. Wybita piłka przed pole karne, uderzał z dystansu Kurs, minimalnie obok bramki. Postraszyła Gwardia.

4' Zablokowane uderzenie Naki, cały czas przy piłce goście.

3' Prostopadłe podanie, dogrywał jeszcze piłkę Ginter, wybijają na rzut rożny koninianie.

1' Zaczynamy!

14.56 Oba zespoły wychodzą dziś na boisko w asyście podpiecznych konińskiej fundacji Otwarcie.

16.00: Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg

14.44 Ciekawostka dla prawdziwych fanów: Maksymilian Boczek, rezerwowy Gwardii, był testowany w Górniku Konin latem 2018 roku.

14.42 Ławki rezerwowych:

Górnik Konin: Klaudiusz Kurek, Sebastian Antas, Krystian Sobieraj, Patryk Olczyk, Maciej Gaszka, Patryk Szymaniak, Tomasz Kowalski.

Gwardia Koszalin: Dawid Skoczyk, Maciej Bachleda, Maksymilian Boczek, Cezary Bać, Damian Miętek, Gabriel Szygenda, Mateusz Skurnóg.

14.39 Lubi rotować trener Damian Augustyniak. Tym razem w linii pomocy zagra Adamczewski z Koziorowskim, trochę wyżej Jaworski, na skrzydłach Majer z Kalinowskim, a z przodu Przybyszewski. W linii defensywnej jedna zmiana w porównaniu do poprzedniego meczu - za Szymaniaka wraca Bartosik.

14.35 Składy podstawowe obu zespołów:

Górnik Konin: Wiktor Beśka - Szymon Bartosik, Robert Jędras, Bartosz Zakrzewski, Jakub Staszak, Marcel Koziorowski, Maciej Adamczewski, Mateusz Majer, Taras Jaworski, Dawid Kalinowski, Dawid Przybyszewski.

Gwardia Koszalin: Adrian Hartleb - Mateusz Bachleda, Mateusz Piotrowski, Keisuke Naka, Daniel Wojciechowski, Aleks Hendryk, Sebastian Ginter, Krystian Krauze, Aleks Silski, Marcin Kurs, Szymon Chać.

14.30 Witamy serdecznie ze Stadionu im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie. O godz. 15.00 startuje mecz Górnik Konin - Gwardia Koszalin. Szansa na komplet punktów jest duża. A dlaczego - o tym więcej w przedmeczowej zapowiedzi