LM.plSportBez bramki, bez punktów. Olimpia Koło - KS Opatówek 0:2

Bez bramki, bez punktów. Olimpia Koło - KS Opatówek 0:2

Jedenasta kolejka IV ligi nie przyniosła przełamania Olimpii Koło. Kolanie na własnym terenie przegrali z KS Opatówek 0:2.

Jeżeli drużyna Tomasza Mikusika z kimś ma nadzieję na zdobycz punktową to właśnie z takimi zespołami, jak KS Opatówek. Zespół z południa Wielkopolski plasuje się w dolnej połowie tabeli i jak na razie szykuje się do walki o utrzymanie. W Kole jednak, podobnie jak wszystkie do tej pory zespoły, wygrał.

Mecz rozstrzygnął się w końcówce pierwszej połowy. Dwie bramki w ciągu czterech minut zdobył wtedy Łukasz Maciejewski. Po zmianie stron gole już nie padły i Olimpia przegrała 0:2.

Po jedenastu kolejkach kolanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli bez punktów na koncie. Kolejny mecz w przyszłą sobotę - Olimpia zagra na wyjeździe z Wartą Międzychód.

Olimpia Koło - KS Opatówek 0:2 (40', 44' Łukasz Maciejewski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Ihor Swetlycznyj, Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Adam Kozajda, Krystian Jaroszewski (63' Oliver Kos), Mikołaj Makarowicz, Bartosz Uliński (71' Konrad Lewandowski), Szymon Wawrzyniak, Mikołaj Czajka.