Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20282) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 10oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (4)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Dwa brązowe krążki dla Zagłębia

Dodano: 11.10.2019 12:17
Źródło: LM.pl

Tomasz Spychalski i Mateusz Kałecki wywalczyli brązowe medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie. Wcześniej z rywalizacji odpadli Adrian Nawrocki i Damian Wiśniewski.

Do półfinałów dotarło dwóch zawodników z Konina. W kat. do 91 kg rywalizował Tomasz Spychalski. Zawodnik Zagłębia Konin w swojej pierwszej walce uległ Kubie Szmajdzie (Potężnie Ciechocinek) 1:4 i wywalczył brązowy medal. Dłuższą drogę do krążka miał Mateusz Kałecki. W kat. 60 kg pięściarz Zagłębia pokonał najpierw Bartosza Skórkę (Sporty Walki Poznań) 4:1, a następnie przegrał 2:3 z Karolem Łapawą (Sporty Walki Gostyń).

Bez medali po mistrzostwach zostało dwóch innych pięściarzy Zagłębia. W eliminacjach przegrał Adrian Nawrocki, ulegając przez RSC w II rundzie Patrykowi Tomczakowi (Sporty Walki Gostyń). W kat. +91 kg startował Damian Wiśniewski. Pięściarz Zagłębia przegrał przez nokaut w II rundzie z Michałem Szotem (LKS Myszków).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.