Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

Brąz Młodzieżowych Mistrzostw Polski dla pięściarki Copacabany!

Dodano: 17.10.2019 12:24
Źródło: LM.pl

Na trzecim miejscu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie uplasowała się Marta Kochańska, pięściarka Copacabany Konin. Do strefy medalowej nie dostały się natomiast Lidia Wojszkun i Wiktoria Andrzejewska.

W rozgrywanych w Wałczu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie wystartowały dwie zawodniczki Copacabany Konin. W kat. 51 kg rywalizowała Marta Kochańska. Zawodniczka z Konina w pierwszej walce pokonała 5:0 Hannę Mika (Orkan Gorzów Wlkp.), a następnie wygrała 4:1 z Różą Asanowicz (Boxing Sokółka), awansując tym samym do strefy medalowej. W półfinale Kochańska uległa już jednogłośną decyzją sędziów Oldze Michalskiej (Ziętek Team Kalisz), zdobywając tym samym brązowy medal.

W mistrzostwach wystartowała też Lidia Wojszkun. Druga z pięściarek Copacabany w pierwszej walce w kat. 60 kg wygrała przez RSC z Dominiką Kowalską (Sokół Gdynia), ale w ćwierćfinale przegrała z Marią Grabowską (Carbo Gliwice) 0:5 i odpadła z dalszej rywalizacji. 

Do strefy medalowej nie dotarła również Wiktoria Andrzejewska. Trzecia z zawodniczek Copacabany pierwszą walkę stoczyła w ćwierćfinale i już w I rundzie przegrała przez RSC z Tatianą Plutą (Star 1926 Starachowice Malcom).

fot. Copacabana Konin

  • Brąz Młodzieżowych Mistrzostw Polski dla pięściarki Copacabany!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.