LM.plSportIII liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA NA ŻYWO]

III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA NA ŻYWO]

W meczu trzynastej kolejki III ligi gr. II Górnik Konin podejmuje Bałtyk Koszalin. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

90'+ Koniec meczu, Górnik Konin przegrał z Bałtykiem Koszalin 1:2.

90'+ Rzut rożny, w polu karnym nawet Wiktor Beśka. Goście wybijają.

90' Zmiana w Górniku. Zszedł Antas, a za niego Gaszka.

89' Uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dawid Kisły, piłka musnęła poprzeczkę.

88' Żółtą kartką ukarany Bartosz Zakrzewski.

86' Z osiemnastu metrów uderzał Kalinowski, ale ponad bramką.

83' Do pomocy przesunięty Adamczewski, a do ataku Koziorowski, na którego wzrost liczy trener Augustyniak.

83' Schodzi Tomasz Kowalski, za niego Robert Jędras.

83' Dośrodkowanie Staszaka, wybijają goście.

81' Żółta kartka dla Pawła Raka, zatrzymał kontrę Mateusza Majera.

80' Kacper Rapita za Jakuba Forczmańskiego.

78' Jeszcze jeden korner, piłka w polu karnym, ale wybili ją goście.

77' Rzut rożny. Dośrodkowywał Kowalski, ale nikt nie zamknął akcji.

74' Rzut wolny dla Górnika z 20 metrów. Tomasz Kowalski prosto w mur.

72' Bardzo dużo szczęścia mieli teraz biało-niebiescy. Po zagraniu z lewej strony piłkę trącił jeszcze Włodarczyk, ale strzał minimalnie niecelny.

70' Zmiana w Górniku Konin. Marcel Koziorowski za Tarasa Jaworskiego. U gości Szymon Waleński wszedł za Jakuba Janasika.

68' Akcja lewą stroną Putno, koninianie wybijają na rzut rożny.

65' Zaskakujący strzał z dystansu... wślizgiem Tomasza Kowalskiego. Piłkę z problemami sparował bramkarz gości.

63' Druga zmiana w Bałtyku. Schodzi Dawid Gruchała-Węsierski, za niego Łukasz Włodarczyk.

61' Dogranie z lewej strony Kalinowskiego, w polu karnym uderzał Antas, ale zablokowali jego uderzenie goście. Było jednak groźnie pod bramką Bałtyku.

57' Pomoc medyczna potrzebna Bartoszowi Zakrzewskiemu.

55' Pierwsza zmiana też w Górniku. Za Krystiana Sobieraja wchodzi Dawid Kalinowski.

54' Pierwsza zmiana w Bałtyku. Schodzi Kamil Lichmański, za niego Jakub Janasik.

52' Coś jednak drgnęło w grze ofensywnej Górnika, o wiele dłużej na połowie rywali grają teraz biało-niebiescy.

51' Rzut wolny dla Górnika spod linii bocznej. Po dośrodkowaniu Kowalskiego goście wybijają na rzut rożny.

50' Próba z dystansu Sobieraja, ale uderzenie bardzo słabe.

47' Żółta kartka dla Walaszczyka po faulu na Jaworskim.

46' Zaczynamy drugą połowę meczu. Oba zespoły przystępują do niej bez zmian.

45' Wyniki innych spotkań, które teraz trwają:

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 0:2 (przerwa)
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 2:0 (90. minuta)
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0:0 (26. minuta)
KP Starogard Gdański - Chemik Police 1:0 (przerwa)
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 0:3 (przerwa)
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin 1:0 (przerwa)

45' Koniec pierwszej połowy meczu. Górnik przegrywa z Bałtykiem Koszalin 1:2.

44' Okres przewagi Górnika, Bałtyk cofnął się na własną połowę. Dobrze by było dorzucić jeszcze drugiego gola.

40' Teraz wolny z drugiej strony, ale wybijają piłkę goście.

38' GOOOOL!!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, główkował Przybyszewski i mamy 1:2. Kontaktowy gol Górnika jeszcze przed przerwą!

34' Żółtą kartką ukarany Gruchała-Węsierski za faul na Kowalskim.

33' Próba sprzed pola karnego Tomasza Kowalskiego, ale ponad bramką. Dzisiaj doświadczony zawodnik Górnik dostał po raz pierwszy szansę od pierwszej minuty.

29' Regularnie zatrzymują się na 30 metrze piłkarze Górnika Konin. Zmiany już szykuje trener Damian Augustyniak, rozgrzewają się Jędras i Szymaniak.

27' Kontra Górnika, przebił się Przybyszewski, ale nie udało się uderzyć na bramkę gości.

26' Rzut wolny z 30 m dla Bałtyku, ale nic groźnego nie stworzyli goście pod bramką Górnika.

22' Zagranie w pole karne, miał miejsce na strzał Przybyszewski, ale przytrzymał piłkę i po akcji. Na razie Górnik bezradny w ofensywie.

19' Kolejny rzut rożny, główka Pawła Raka, przelobowany Beśka i mamy 0:2. Fatalny początek meczu dla Górnika.

15' Na pocieszenie dla kibiców Górnika - tydzień temu biało-niebiescy też jako pierwsi stracili gola w meczu z Bałtykiem Gdynia, a i tak koniec końców wygrali. W siedmiu innych spotkaniach po pierwszy straconym golu Górnik nie był w stanie odrobić strat,

14' Gol dla gości. Najpierw w sytuacji sam na sam strzał Putno broni Beśka, ale do wybitej piłki nie doszedł nikt z Górnika, uderzył za to Gruchała-Węsierski i bramkarz koninian nie miał szans. 0:1.

13' Niezłego oczopląsu można dostać na stadionie w Koninie. Górnik w białych getrach, czarnych spodenkach i czarnych koszulkach, Bałtyk - w czarnych getrach, czarnych spodenkach i biało-czarnych koszulkach.

11' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka, i przenosi piłkę nad poprzeczką Beśka. Jeszcze jeden korner dla gości i tym razem minimalnie pomylił się Czenko. Są groźni ze stałych fragmentów gry koszalinianie.

8' Rajd lewą stroną Putno, wybija piłkę już w polu karnym Zakrzewski. Rożny dla gości, z którego nic nie wyszło.

5' Rzut wolny, dośrodkowanie Tarasa i nieźle z główki uderzał Bartosik. Piłka ponad bramką.

2' Wrzutka z autu, wszedł dynamicznie Gruchała-Węsierski, ale strzał niecelny.

1' Niebezpieczne, mocne odegrania Staszaka do Beśki, ten zmuszony do wybicia w aut.

1' Zaczynamy!