Dzisiaj jest poniedziałek 17 lutego 2020, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20486) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 6oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)Bank Żywności w Koninie z "Ekomisją". Jak ogranicz ... (0)

Medyk, jak Adam Małysz. Dwie równe połowy jak dwa równe skoki

Dodano: 19.10.2019 20:34
Źródło: LM.pl

Po zwycięstwie 12:0 zadowolony z postawy swojego zespołu był trener Roman Jaszczak. Porównał grę Medyka do skoków Adama Małysza.

- Solidna lekcja dla nas - podsumował sobotnie starcie szkoleniowiec Mitechu Żywiec Piotr Kot. - Ciężko mówić o takim meczu. Dobre w naszym wykonaniu było pierwsze 20 minut, gdy staraliśmy się dotrzymać kroku Medykowi, który z minuty na minutę się rozpędzał. Bardzo dobrze nas kontrował, wykorzystywał to, że zostawialiśmy im za dużo miejsca na bokach. Nasze zawodniczki nie nadążały za rywalkami. Plus błędy indywidualne, które spowodowały utratę bramek, a jedna za drugą rozwiązuje worek - głowy w dół i już nie ma gry.

Zadowolony był natomiast szkoleniowiec Medyka Roman Jaszczak. - Po raz pierwszy chciałbym pochwalić swój zespół za realizowanie założeń taktycznych, a przede wszystkim za konsekwencję. W przerwie wszedłem do szatni i powiedziałem, czy wiedzą, o czym myślę. Zaczęły się śmiać i powiedziały, że wiedzą - dwa równe skoki. Bardzo często się zdarza tak, że drużyna prowadzi 5:0 i takim wynikiem się kończy mecz. Cały czas pracujemy mentalnie nad tym, żeby zagrać na wzór Adama Małysza, czy Kamila Stocha, żeby oddać dwa równe skoki, żeby zagrać dwie równe połowy. Dzisiaj się udało, zespół trzymał tempo meczu, grał do końca, miał duża frajdę w strzelaniu bramek i za to swojej drużynie gratuluję i bardzo dziękuję.

Dzięki wygranej Medyk utrzymał pierwsze miejsce w tabeli. Przed koniniankami jeszcze dwa spotkania do końca rundy jesiennej. - Czekają nas dwa bardzo trudne mecze - wyjazdowy w Katowicach, a po przerwie reprezentacyjnej mecz, który najprawdopodobniej zdecyduje o tym, kto będzie liderem jesieni - 16 listopada będziemy podejmować Górnika Łęczna - mówi trener Roman Jaszczak. 

  • Medyk, jak Adam Małysz. Dwie równe połowy jak dwa równe skoki
  • Medyk, jak Adam Małysz. Dwie równe połowy jak dwa równe skoki

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.