LM.plSportStracili punkty w ostatniej minucie. Sokół wciąż bez wygranej

Stracili punkty w ostatniej minucie. Sokół wciąż bez wygranej

Siódmy mecz bez zwycięstwa z rzędu zanotowali piłkarze Sokoła Kleczew. W niedzielę w Koszalinie przegrali z Gwardią 1:2, tracąc drugiego gola w 90. minucie spotkania.

Spotkanie z Gwardią było jedną z ostatnich okazji w rundzie jesiennej do zdobycia upragnionych trzech punktów i zakończenia fatalnej serii bez zwycięstwa w lidze Sokoła Kleczew. Mecz rozpoczął się dla gości świetnie, bo już w ósmej minucie wyszli na prowadzenie. Po rzucie wolnym pośrednim z pola karnego (za podanie obrońcy Gwardii do własnego bramkarza) piłkę w siatce umieścił Konrad Kobylarek.

Jeszcze w pierwszej połowie podwyższyć mógł Paweł Piceluk, ale piłka po jego uderzeniu trafiła jedynie w słupek. W 44. minucie Gwardia natomiast wyrównała. Po strzale z dystansu gola zanotował Mateusz Piotrowski.

Po zmianie stron na boisku dominowali gospodarze, przez długi czas kleczewianie byli jednak w stanie bronić remisu, mieli również swoje okazje, ale dobrze w bramce Gwardii dysponowany był Adrian Pędziwiatr. W końcu w 90. minucie decydującego gola zanotował Cezary Bać. Sokół przegrał 1:2.

Był to siódmy z rzędu mecz bez zwycięstwa kleczewian. Sokół po piętnastu kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - kleczewianie podejmą Mieszka Gniezno.

Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2:1 (44' Mateusz Piotrowski, 90' Cezary Bać - 8' Konrad Kobylarek)

Sokół Kleczew: Dawid Kołodziejczak - Michał Kozajda, Sebastian Śmiałek, Arkadiusz Widelski, Michał Wolinowski, Jakub Groszkowski (76’ Tomasz Koziorowski), Konrad Kobylarek (74’ Marcin Poręba), Tomasz Kowalczuk, Norbert Grzelak (61’ Filip Brzostowski), Jakub Dębowski, Paweł Piceluk (87’ Dominik Drzewiecki).

źródło: sokol.kleczew.pl