Dzisiaj jest poniedziałek 17 lutego 2020, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20806) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)Bank Żywności w Koninie z "Ekomisją". Jak ogranicz ... (0)

Przedstawicielka Medyka już oficjalnie w komitecie kobiecym ECA

Dodano: 7.11.2019 12:44
Źródło: LM.pl

Agnieszka Skucińska, przedstawicielka Medyka Konin, została już oficjalnie członkiem komitetu ds. piłki nożnej kobiet Europejskiego Stowarzyszenia Klubów. - To kolejny sukces wizerunkowy Medyka i Konina - komentuje prezes klubu Roman Jaszczak.

O możliwości powołania przedstawiciela Medyka Konin do komitetu ECA wiadomo było od lipca. Wtedy do Konina przyjechał Olivier Jarosz, przewodniczący departamentu Club Affairs w ECA. - Chciałem złożyć propozycję w imieniu naszego prezesa, by Medyk Konin był częścią Women's Football Commitee - mówił w lipcu podczas specjalnej konferencji prasowej Olivier Jarosz. -  Komitet ma za zadanie rozważać wszelkie tematy związane z kobiecą piłką klubową i wspierać nasz zarząd w podejmowaniu decyzji, np. dotyczących rozgrywek, zmiany dochodów, czy w innych tematach związanych z rozwojem kobiecej piłki nożnej. 

Na początku września wybrane zostały władze ECA na nową kadencję i od tego czasu zaczęły one powoływać członków kolejnych komitetów, w tym Women's Football Commitee. W składzie dziesięcioosobowego biura komitetu znalazła się Agnieszka Skucińska. - To kolejny sukces wizerunkowy Medyka i Konina - komentuje to powołanie prezes Medyka Konin Roman Jaszczak.

W ramach komitetu przedstawicielka Medyka Konin będzie miała okazję pracować z reprezentantami największych światowych klubów - Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Manchesteru City, FC Barcelona, Juventusu, czy Ajaksu Amsterdam.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.