LM.plSportUdało się strzelić gola, ale nie wygrać mecz. Tarnovia - Olimpia 3:1

Udało się strzelić gola, ale nie wygrać mecz. Tarnovia - Olimpia 3:1

Kolejkę przed końcem rundy jesiennej Olimpia Koło przegrała piętnasty mecz w sezonie. Kolanie zdołali strzelić drugą bramkę w tym sezonie, ale ulegli Tarnovii 1:3.

Biorąc pod uwagę obecne miejsce w tabeli Tarnovii (która walczy o mistrzostwo IV ligi) i osiągnięcia Olimpii Koło do tej pory, porażka w Tarnowie Podgórnym 1:3 nie jest wcale aż tak bolesna. Do przerwy gospodarze prowadzili zaledwie 1:0 po bramce Błażeja Telichowskiego z 23. minuty.

Po zmianie stron Tarnovia dołożyła jeszcze dwa gole. W 54. minucie podwyższył Maurycy Niemczyk, a sześć minut później trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Błażej Telichowski. Kolanie zdołali strzelić honorową bramkę. W 88. minucie do siatki rywali trafił Kacper Cieślak. Był to dopiero drugi gol zdobyty przez kolan w tym sezonie.

Olimpia po szesnastu kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w IV lidze z dorobkiem jednego punktu. Kolejny i ostatni już mecz w rundzie jesiennej zaplanowany jest na przyszłą niedzielę. Kolanie podejmować będą Polonię Kępno.

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Olimpia Koło 3:1 (23', 60' Błażej Telichowski, 54' Maurycy Niemczyk - 88' Kacper Cieślak)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Konrad Lewandowski, Szymon Wawrzyniak, Mikołaj Makarowicz (76' Kacper Madaliński), Dawid Zawadzki, Adam Ciesielski (60' Adam Kozajda), Filip Stożek, Mikołaj Czajka