Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportOlimpia zakończyła rundę jesienną. Drugi zdobyty punkt w sezonie

Olimpia zakończyła rundę jesienną. Drugi zdobyty punkt w sezonie

Remisem 2:2 zakończyła rundę jesienną Olimpia Koło. Dla zespołu z naszego regionu to drugi wywalczony punkt w tym sezonie.

W ostatniej kolejce kolanie podejmowali Polonię Kępno, zespół z dolnej połowy tabeli. W pierwszej połowie spotkania padły aż trzy bramki. Najpierw na prowadzenie wyszli goście z Kępna - w 25. minucie gola zanotował Filip Latusek. Zaledwie chwilę później wyrównującą bramkę strzelił Dawid Zawadzki, a w 30. minucie to Olimpia prowadziła 2:1 po trafieniu Konrada Lewandowskiego.

Kolanie korzystny dla siebie rezultat utrzymali do 75. minuty. Wtedy gola dającego jeden punkt Polonii zdobył Borys Wawrzyniak. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Był to drugi punkt wywalczony przez Olimpię Koło w tym sezonie. Drużyna Tomasza Mikusika kończy rundę jesienną na ostatnim miejscu w tabeli z dwoma remisami i piętnastoma porażkami na koncie.

Olimpia Koło - Polonia Kępno 2:2 925' Filip Latusek, 30' Konrad Lewandowski - 27' Dawid Zawadzki, 75' Borys Wawrzyniak)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Adam Ciesielski, Kacper Gatrzkie, Adam Kozajda, Konrad Lewandowski, Szymon Wawrzyniak, Dawid Zawadzki (86' Wiktor Poliński),  Bartosz Uliński (66' Filip Stożek), Mikołaj Czajka.