Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15982) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wielki kosz wiklinowy znalazł się prze ... (0)Piłkarska kolejka: Będzie siódmy mecz Górnika Koni ... (0)

Mistrzostwa Polski Seniorów. Kałecki przegrał w pierwszej walce

Dodano: 24.11.2019 19:46
Źródło: LM.pl

Mateusz Kałecki, pięściarz Zagłębia Konin, uległ w pierwszej walce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie Dominikowi Kidzie (Wisłok Rzeszów). W zawodach startują jeszcze Mateusz Goiński, Tomasz Spychalski i Marcin Hejosz.

Już w niedzielny wieczór swoją pierwszą walkę eliminacyjną w kat. 69 kg stoczyć musiał Mateusz Kałecki. Pięściarz Zagłębia Konin mierzył się z Dominikiem Kidą (Wisłok Rzeszów). Obaj zawodnicy dali dobry pojedynek i przeboksowali pełny dystans trzech rund, po którym sędziowie orzekli jednogłośnie zwycięstwo Kidy. Tym samym Kałecki pożegnał się z mistrzostwami już po pierwszej walce.

To wcale jednak nie przekreśla szans na medal dla reprezentanta Konina. W mistrzostwach startują bowiem jeszcze Mateusz Goiński (Zagłębie Konin), Tomasz Spychalski (Zagłębie Konin) i Marcin Hejosz (Copacabana Konin). Startujący w kat. 81 kg Goiński pierwszą walkę stoczy najprawdopodobniej w poniedziałek podczas sesji popołudniowej. Spychalski (kat. 91 kg) i Hejosz (kat. 57 kg) udział w mistrzostwach rozpoczną dopiero we wtorek. 

Koninianie bronią dwóch medali wywalczony w Mistrzostwach Polski Seniorów przed rokiem. Srebro w kat. 75 kg zdobył wtedy Mateusz Goiński, a brąz w kat. 56 kg wywalczył Marcin Hejosz.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.