Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21507) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (4)Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)

Przemysław Kulig przegrał w zawodowym debiucie w Raszynie

Dodano: 2.12.2019 13:49
Źródło: LM.pl

Decyzją sędziów swój pierwszy zawodowy pojedynek przegrał Przemysław Kulig. Pięściarz z Konina zadebiutował na gali Babilon Promotion w Raszynie.

Rywalem Przemysława Kuliga był Damian Tarabasz. Pięściarz, mający również doświadczenie w zawodowym MMA, do czasu sobotniej walki wygrał jeden zawodowy pięściarski pojedynek i przegrał dwie. Dla Kuliga natomiast była to pierwsza walka na zawodowym ringu. - Wiem mniej więcej, jak będzie boksować, ale to wcale nie znaczy, że tak boksować musi. Może zmienić taktykę - mówił w rozmowie z portalem LM.pl przed tym pojedynkiem.

Walka zakontraktowana została na umowny limit 84 kg. Przemysław Kulig zdołał przeboksować cały dystans, ale po zakończonej walce w górę powędrowała ręka jego rywala. Damian Tarabasz wygrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Jeszcze przed walką Kulig sygnalizował, że do pojedynku przystępuje z nie do końca sprawnym łokciem, który operowany był wiosną tego roku. - Chcę zaboksować tę walkę, żeby się przełamać i pokazać, a później zająć się trochę zdrowiem, żeby móc godnie kontynuować tę karierię - mówił pięściarz z Konina.

Po zawodowym debiucie Przemysław Kulig został trzecim aktywnym obecnie zawodowym pięściarzem z naszego regionu po Patryku Szymańskim i Kamilu Gardzieliku. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.