Dzisiaj jest piątek 17 stycznia 2020, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20221) SPORT FORUM FIRMY (5457) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
6 / 2oC
Pojutrzepogoda
2 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Juniorzy trenują, grają i strzelają. Górnik zremis ... (0)Zastępca dyrektora CKiS w Koninie, dyrektorem bibl ... (1)

Piłkarka i trenerzy Medyka Konin na zgrupowaniu Talent Pro

Dodano: 6.12.2019 10:59
Źródło: LM.pl

Aleksandra Posiewka, piłkarka Medyka Konin oraz Anna Gawrońska i Kamil Lewandowski, trenerzy Medyka Konin, uczestniczyli w zgrupowaniu Talent Pro i Goalkeepers Talent Pro w Grodzisku Wielkopolskim.

Powołanie na zgrupowanie otrzymało tylko 25 najzdolniejszych piłkarek z roczników 2004 i 2005 oraz dziewięć utalentowanych bramkarek z programu Goalkeeper Pro. Bramkarki na specjalnym zgrupowaniu spotkały się już po raz trzeci. Dla zawodniczek z pola było to jednak pierwsze w historii takie spotkanie. 

- Na razie trwa jeszcze selekcja, ale docelowo będzie to elitarne grono zawodniczek, które zostanie objęte specjalnym szkoleniem do momentu, aż zasili reprezentację Polski - tłumaczy koordynatorka szkolenia piłki kobiecej, trener Nina Patalon. - Talent Pro nie kończy się na zgrupowaniach. Każda zawodniczka w porozumieniu z trenerami klubowymi będzie miała wyznaczony indywidualny plan rozwoju, który będzie realizowany głównie w klubach.

W gronie powołanych na zgrupowanie zawodniczek znalazła się piłkarka Medyka Konin Aleksandra Posiewka. Zawodniczka na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorek U-17. Medyk Konin w tych rozgrywkach zajmuje pierwsze miejsce z przewagą trzech oczek nad Pragą Warszawa. 

W zgrupowaniu Talent Pro uczestniczyli również trenerzy Medyka Konin - Anna Gawrońska, drugi szkoleniowiec seniorskiej drużyny Medyka oraz Kamil Lewandowski, trener bramkarek Medyka Konin. 

fot. Medyk Konin

  • Piłkarka i trenerzy Medyka Konin na zgrupowaniu Talent Pro
  • Piłkarka i trenerzy Medyka Konin na zgrupowaniu Talent Pro
  • Piłkarka i trenerzy Medyka Konin na zgrupowaniu Talent Pro

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.