Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18049) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Trójka szachistów z Konina grała w mistrzostwach Europy w Tallinie

Dodano: 10.12.2019 13:18
Źródło: LM.pl

W Tallinie, stolicy Estonii, rywalizowali szachiści UKS Smecz Konin w ramach mistrzostw Europy w szachach szybkich i błyskawicznych. Bardzo dobre, 38. miejsce, zajął Kamil Szadkowski.

Dominik Figura, Piotr Śnihur i Kamil Szadkowski to szachiści UKS Smecz Konin, którzy w minionym tygodniu rywalizowali w mistrzostwach Europy w szachach szybkich i błyskawicznych. Na pierwszy rzut poszło trzynaście rund szachów szybkich. Najlepszy wynik osiągnął Piotr Śnihur, zajmując 178. miejsce (na 451 zawodników), zdobywając siedem punktów. 184. był Kamil Szadkowski, również z siedmioma oczkami na koncie, a 395. Dominik Figura z dorobkiem czterech punktów.

Jeszcze lepiej koninianie poradzili sobie w mistrzostwach szachów błyskawicznych. Każdy z zawodników miał zaledwie trzy minuty plus dwie sekundy na posunięcie. Świetnie spisał się Kamil Szadkowski - koninianin w 22 rundach zdobył 14,5 pkt. Dzięki temu zajął wysokie 38. miejsce na 413 zawodników), startując z numerem 186. Drugi z zawodników UKS Smecz Konin, Piotr Śnihur, zajął 89. miejsce z dorobkiem trzynastu punktów. Dominik Figura był natomiast 365. z ośmioma punktami na koncie.

fot. UKS Smecz Konin 

  • Trójka szachistów z Konina grała w mistrzostwach Europy w Tallinie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.