LM.plSportPopis Andrzejczaka, KKF Automobile Torino pokonał wicelidera!

Popis Andrzejczaka, KKF Automobile Torino pokonał wicelidera!

Bardzo ważne trzy punkty zanotowali zawodnicy KKF Automobile Torino Konin, pokonując na wyjeździe Piasta Poniec. Aż cztery gole zdobył Krystian Andrzejczak.

W sobotę koninianie grali na wyjeździe z dotychczasowym wiceliderem tabeli Piastem Poniec. Zawodnicy KKF Automobile Torino Konin musieli mecz wygrać, by utrzymać się w czołówce klasyfikacji i nie stracić kontaktu z podium. Mecz nie był łatwy, ale ostatecznie górą wyszli z tego starcia zawodnicy z Konina.

Przez długi czas jednak na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Dopiero w końcówce pierwszej połowy zaczęło się strzelanie. W ciągo zaledwie trzech minut KKF Automobile Torino Konin zdobył trzy gole, dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Krystian Andrzejczak. Dla Piasta zdołał trafić Tomasz Szumny.

Po zmianie stron gole padały w kilkuminutowych interwałach. Najpierw między 26. a 31. minutą dwie bramki zanotowali koninianie, a jedną - gospodarze. Podobnie było między 38. a 40. minutą. Tym razem jednak dwa gole poszły na konto Piasta, a jeden - na konto gości. Ostatecznie KKF Automobile Torino Konin zwyciężył 6:4.

Dzięki wygranej koninianie awansowali na drugie miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Jeżeli w niedzielę swoje spotkanie wygra Futsal Gostyń, KKF Automobile Torino spadnie na miejsce trzecie. Kolejny ligowy mecz już w nowym roku. 12 stycznia koninianie podejmą Petro-Lawę Futsal Rawicz.

Piast Poniec - KKF Automobile Torino Konin 4:6 (20' Tomasz Szumny, 26' Tomasz Janowicz, 38' Patryk Przymus, 40' Filip Twardowski - 17', 20', 29', 39' Krystian Andrzejczak, 19' Mateusz Mroziński, 31' Przemysław Skibiszewski)

KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski, Jakub Jaskulski - Łukasz Łajdecki, Miłosz Łukasiewicz, Marcin Stryganek, Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Wiktor Jarabek, Przemysław Skibiszewski, Damian Markiewicz.