Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17063) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 5oC
Jutropogoda
11 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Pięściarska wojna nie uratowała Goińskiego. Porażka z Rosjaninem

Dodano: 20.12.2019 20:06
Źródło: LM.pl

Niejednogłośną decyzją sędziów Mateusz Goiński przegrał swój pojedynek z Muradem Ramazanowem w meczu Polska - Rosja podczas Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego.

Goiński mierzył się z Ramazanowem w ramach międzypaństwowego meczu z Rosjanami w Gliwicach. Walka odbyła się w kat. 75 kg. Pierwszą rundę wyraźnie na swoją korzyść zapisał Ramazanow. Dysponującymi minimalnie gorszymi warunkami fizycznymi Rosjanin umiejętnie skracał dystans i kontrolował próbującego atakować Goińskiego. W drugiej minucie pięściarz Zagłębia Konin dostał mocnym prawym, upadł na deski i był liczony. 

Druga część pojedynku również nie przebiegła po myśli zawodnika z Konina. Ramazanow kontrolował walkę i nie dawał się podejść rywalowi. W trzeciej rundzie Goiński wiedział już, że nie ma nic do stracenia. Poszedł więc na wymianę ciosów z Rosjaninem. I wygrał. Ramazanow kilkakrotnie przyjął jego uderzenia, przede wszystkim jednak zawodnik Zagłębia pokazał charakter i zdobył uznanie publiczności.

Walkę ostatecznie przegrał, ale niejednogłośnie - 1:2. Teraz przez koninianinem przerwa, a już w styczniu wyjedzie razem z polską kadrą na zgrupowanie na Ukrainie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nasz zawodnik odniósł moralne zwycięstwo.
Dodano: 21.12.2019 12:24    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.