Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17737) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Transferowa wymiana w III lidze. Mateusz Majer w Sokole Kleczew!

Dodano: 22.12.2019 12:25
Źródło: LM.pl

Mateusz Majer w Sokole Kleczew, Marcel Koziorowski w Górniku Konin. Dwaj III-ligowcy z regionu konińskiego dokonali transferowej wymiany zawodników.

Przejście Mateusza Majera to bez wątpienia duże osłabienie Górnika Konin i duże wzmocnienie Sokoła Kleczew. 20-latek to wychowanek konińskiego klubu. W 2015 roku, jako zawodnik drużyny juniorów młodszych, awansował z kolegami do Ligi Makroregionalnej, gdzie rywalizował z czołowymi zespołami w Polsce.

W pierwszym zespole zadebiutował chwilę później, grał m.in. w barażach o awans do III ligi. W kolejnych sezonach, mimo młodego wieku, stał się podstawowym zawodnikiem drużyny seniorów. W poprzednich rozgrywkach zanotował pięć bramek i dwie asysty (trzeci najskuteczniejszy zawodnik zespołu), a w rundzie jesiennej tego sezonu - trzy bramki i jedną asystę (również trzeci najskuteczniejszy piłkarz). 

Dla Sokoła to ogromne wzmocnienie. W zespole Łukasza Cichosa brakowało strzelającego i asystującego skrzydłowego (jako jedyny robił to jesienią Norbert Grzelak), na dodatek Majer jest wciąż w wieku młodzieżowca, a w Kleczewie nie ma wielu zawodników o tym statusie. Z tych samych powodów odejście Majera to duża strata dla Górnika - zespół traci jednego z trzech skutecznych zawodników w ofensywie i jedynego wychowanka, który jesienią regularnie punktował podwójnie w Pro Junior System.

W drugą stronę, do Konina, przenosi się Marcel Koziorowski. 23-latek co prawda grał już w Górniku, ale do tej pory był jedynie wypożyczony z Sokoła Kleczew. Teraz koniński klub pozyskał zawodnika na stałe

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.